Komentāri
Šogad uz Latvijas robežām aizturēti jau 136 nelegālie imigranti un 31 cilvēku kontrabandists
FOTO: LETA

Svētdien, 28. jūnijā, robežsargi Latvijas-Lietuvas pierobežā aizturēja 12 Vjetnamas pilsoņus un divus pārvadātājus. Rīgas pārvaldes robežsargi uz autoceļa Ķekava-Skaistkalne-Lietuva Vecumnieku novadā Skaistkalnes pagastā pārbaudei apturēja divas no Latvijas uz Lietuvu izbraucošās automašīnas: Opel Vivaro, kuru vadīja Latvijas valstspiederīgais, un VW Passat, kuru vadīja Latvijas pilsonis.

Automašīnās tika pārvietoti 12 Vjetnamas pilsoņi bez derīgiem ceļošanas dokumentiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visas personas aizturētas. Uzsākts Kriminālprocess par nelikumīgu personu pārvietošanu pāri valsts robežai un par apzinātu personu nodrošināšanu ar iespēju nelikumīgi uzturēties Latvijas Republikā.

Šogad nepilnos 6 mēnešos par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu robežsargi jau aizturējuši 136 nelegālos imigrantus, no tiem 100 Vjetnamas pilsoņus. Salīdzinājumam visā 2014. gadā tika aizturēti 139 nelegālie imigranti.

Par nelikumīgu personu pārvietošanu šogad robežsargi aizturējuši 31 pārvadātāju.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl