Komentāri
Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji – kukuļdevēji
Foto: LETA

Aizvakar, 29. martā, ap pulksten 12.40 Rīgā, Ausekļa ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Focus, kuras vadītājs neievēroja luksofora aizliedzošo signālu. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1974. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 50 eiro kukuli.

Savukārt pagājušajā piektdienā, 26. martā, ap pulksten 20.00 Rīgā, Dzelzavas ielā, Ceļu policijas darbinieki par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu apturēja automašīnu Opel Corsa. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1941. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

21. martā ap pulksten 18.20 Rīgā, Kojusalas ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Focus, kuras vadītājs neapturēja transportlīdzekli pie Stop zīmes. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1955. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 5 eiro kukuli.

Visos trīs gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji, pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl