Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji – kukuļdevēji

Komentāri
Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji – kukuļdevēji
Foto: LETA

Aizvakar, 29. martā, ap pulksten 12.40 Rīgā, Ausekļa ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Focus, kuras vadītājs neievēroja luksofora aizliedzošo signālu. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1974. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 50 eiro kukuli.

Savukārt pagājušajā piektdienā, 26. martā, ap pulksten 20.00 Rīgā, Dzelzavas ielā, Ceļu policijas darbinieki par ārējās apgaismes ierīču lietošanas noteikumu pārkāpšanu apturēja automašīnu Opel Corsa. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1941. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

21. martā ap pulksten 18.20 Rīgā, Kojusalas ielā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Focus, kuras vadītājs neapturēja transportlīdzekli pie Stop zīmes. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1955. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 5 eiro kukuli.

Visos trīs gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau deviņpadsmit autovadītāji, pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļdošanu.

Atgādinām, ka kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Lasi vēl