2 komentāri
Šogad reģistrēti 429 gadījumi, kad cilvēkus sakož dzīvnieki – pārsvarā suņi
Ilustratīvs foto: LETA

Šogad Valsts policijā reģistrēti 429 gadījumi, kad cilvēkus sakoduši dzīvnieki, pārsvarā suņi. 2015. gadā šādi gadījumi bija 494, bet vēl pirms gada – 547, liecina Valsts policijas apkopotā statistika.

Šajos rādītājos atspoguļoti gadījumi, kad cilvēki vērsušies policijā un ziņojuši par to, ka uzbrucis dzīvnieks un sakodis, lūdzot uzsākt lietvedību pret suņu saimniekiem. Visbiežāk cilvēkus sakoduši suņi, taču saņemta informācija arī par citu dzīvnieku – zirgu, mežacūku, lapsu un citu dzīvnieku – kodumiem.

Daļā smagāko gadījumu pret dzīvnieku saimniekiem sākti kriminālprocesi, bet ne tik nopietnos incidentos administratīvās lietas.

TOP komentāri

  • Padoms
  • hugo
    0 0 0

    hugo

    Acīmredzami ,ka ar to ir stipri par maz,lai ieviestu obligātos uzpurņus suņiem un to saimniekiem.ja ielaistu tādu satracinātu un plēsīgu suņu baru saeimā ,tad šāds likums rastos 2 sec.laikā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl