Šogad nosaluši jau 34 cilvēki

Komentāri
Šogad nosaluši jau 34 cilvēki
Foto: LETA

Šonedēļ Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti seši miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, līdz ar to šogad kopumā no aukstuma miruši 34 cilvēki, informēja centra direktores palīdze Eva Blūma.

Šonedēļ no aukstuma miruši pieci vīrieši un viena sieviete. Vīrieši bijuši vecumā no 30 līdz 75 gadiem, bet nosalusī sieviete bijusi 77 gadus veca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

30 gadus vecajam vīrietim asinīs konstatētas 3,64 promiles alkohola, bet 46 gadus vecam vīrietim – 2,48 promiles alkohola. Savukārt VTMEC rīcībā nav ziņu par to, ka pārējie nosalušie būtu lietojuši alkoholu. Trīs no nosalušajiem atrasti uz ielas, bet pa vienam privātmājā, dzīvoklī un kādā pamestā ēkā.

Jaunākais cilvēks šogad, kura nāves cēlonis ir nosalšana, bija kāda 18 gadus veca sieviete. VTMEC mediķi viņas asinīs konstatējuši 1,08 promiles alkohola. Kopumā no 34 nosalušajiem 17 cilvēkiem asinīs konstatēta alkohola klātbūtne.

Jau ziņots, ka līdz februāra trešajai nedēļai VTMEC nogādāti 23 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola.

Pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22. decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Laika ziņas

Lasi vēl