Šogad nosaluši jau 34 cilvēki

Komentāri
Šogad nosaluši jau 34 cilvēki
Foto: LETA

Šonedēļ Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrā (VTMEC) nogādāti seši miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bijusi ķermeņa atdzišana, līdz ar to šogad kopumā no aukstuma miruši 34 cilvēki, informēja centra direktores palīdze Eva Blūma.

Šonedēļ no aukstuma miruši pieci vīrieši un viena sieviete. Vīrieši bijuši vecumā no 30 līdz 75 gadiem, bet nosalusī sieviete bijusi 77 gadus veca.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

30 gadus vecajam vīrietim asinīs konstatētas 3,64 promiles alkohola, bet 46 gadus vecam vīrietim – 2,48 promiles alkohola. Savukārt VTMEC rīcībā nav ziņu par to, ka pārējie nosalušie būtu lietojuši alkoholu. Trīs no nosalušajiem atrasti uz ielas, bet pa vienam privātmājā, dzīvoklī un kādā pamestā ēkā.

Jaunākais cilvēks šogad, kura nāves cēlonis ir nosalšana, bija kāda 18 gadus veca sieviete. VTMEC mediķi viņas asinīs konstatējuši 1,08 promiles alkohola. Kopumā no 34 nosalušajiem 17 cilvēkiem asinīs konstatēta alkohola klātbūtne.

Jau ziņots, ka līdz februāra trešajai nedēļai VTMEC nogādāti 23 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Lielākais pēc nāves asinīs konstatētais alkohola daudzums bijis kādam 51 gadu vecam vīrietim, kura asinīs konstatētas 5,86 promiles alkohola.

Pagājušajā gadā no 1.septembra līdz 22. decembrim VTMEC nogādāti 39 miruši cilvēki, kuru nāves cēlonis bija ķermeņa atdzišana.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl