Komentāri
Šogad Latvijā atklāti 15 organizētās noziedzības grupējumi
FOTO: LETA

Šā gada laikā Finanšu policija un Muitas policija atklājušas un pārtraukušas 15 organizētās noziedzības grupējumu darbību. Šādu informāciju sniedz VID ģenerāldirektores vietnieks Kaspars Čerņeckis.

Viens no vērienīgākajiem ir kriminālprocess, kurā par izvairīšanos no PVN nomaksas vairāk nekā 750 tūkstošu eiro apmērā un noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizāciju vairāk nekā 3,5 miljonu eiro apmērā, aizdomās tiek turēta virkne vietējo uzņēmumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot citu lietu, gada sākumā aizturēto hašiša kravu vairāk nekā 10 miljonu vērtībā, Čerņeckis sacīja, ka muitas laboratorija pabeigusi galvenās ekspertīzes, šobrīd vēl turpina DNS un daktiloskopiskās pārbaudes.

Šī bija Latvijas vēsturē lielākā aizturētā narkotiku krava. Vienlaikus Čerņeckis atzina, ka pieaug pasta sūtījumu daudzums, kuros konstatētas narkotikas, bet narkotiku kontrabandā tiek iesaisti Latvijas valsts piederīgie, kurus izmanto kā kurjerus.

Savukārt fiktīvu uzņēmumu dibināšanā par amatpersonām tiek izmantoti ārvalstu iedzīvotāji, kā arī jaunieši, kas neapzinās iespējamās sekas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl