Šogad aizturēti jau 46 autovadītāji – kukuļdevēji

Komentāri
Šogad aizturēti jau 46 autovadītāji – kukuļdevēji
FOTO: LETA

Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas darbinieki aizturēja divus autovadītājus, kuri mēģināja policijas darbiniekiem iedot kukuli, lai viņiem netiktu izrakstīti administratīvo pārkāpumu protokoli. Policisti kukuļdevējus aizturēja un uzsāka kriminālprocesu.

Vakar 25. novembrī ap pulksten 13.50 Ķegumā, Rīgas ielā, Ceļu policijas darbinieki par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā apturēja 1962. gadā dzimušu vīrieti ar automašīnu Ford Focus. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva 5 eiro kukuli.

Savukārt pagājušajā naktī ap pulksten 00.25 Rīgā, Dzirciema ielā Ceļu policijas darbinieki apturēja vēl kādu ātruma pārkāpēju ar automašīnu Opel Astra, kuru vadīja 1975. gadā dzimis vīrietis. Lai izvairītos no administratīvā soda, vīrietis policistam deva kukuli 50 eiro apmērā.

Abos gadījumos policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā jau reģistrēti 46 gadījumi, kad pret autovadītājiem sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl