Šoferis, zaudējot samaņu, nāvējoši notriec gājēju un saduras ar pretī braucošo auto

2 komentāri
Šoferis, zaudējot samaņu, nāvējoši notriec gājēju un saduras ar pretī braucošo auto
Foto: aculiecinieka foto

Vakar, 2. janvāra, pēcpusdienā, ap plkst.15 Birznieka Upīša un Dzirnavu ielas stūrī notikusi smaga avārija, kurā  Toyota džips autovadītājs, zaudējot samaņu, notrieca gājēju un sadūrās ar pretī braucošo Peugeot markas automobili. Notriektais gājējs no traumām miris. 

Kā Skaties.lv pastāstīja avārijā cietušais Peugeot vadītājs, džips traucies lielā ātrumā pa Dzirnavu ielu centra virzienā. Tā pēkšņi šķērsojusi savu braukšanas joslu iebraucot pretējā braukšanas joslā, kā rezultātā džips notrieca gājēju un ietriecies pretī braucošajā Peugeot automobilī. Toyota pasažiere, vadītāja sieva, pastāstīja, ka smagā avārija notikusi, jo džipa vadītājs pēkšņi zaudējis samaņu un auto zaudējis kontroli.

Pēc aculiecinieku stāstītā, gājējs guvis smagas traumas un viņam pirmo palīdzību sniedza mediķu brigāde, kas bija ieradusies notikuma vietā.  Notriektajam gājējam tika konstatēta politrauma, tika veikti reanimācijas pasākumi, taču tie nebija sekmīgi – cietušais gāja bijā.

Savukārt, džipa vadītājs un pasažiere ar ātrās neatliekamās palīdzības auto aizvesti uz slimnīcu.

Toyota džips pēc sadursmes ar pretī braucošo auto vēl arī ietriecās elektrības transformatora skapī. Pēc Skaties.lv novērojumiem Birznieka Upīša un Dzirnavu ielu krustojumā nedarbojās luksafori un citiem auto, cenšoties šķērsot krustojumu, veidojās haotiska satiksme.

2 komentāri