Komentāri
Šoferis, kura skatiens pievērsts mobilajam telefonam, ir tikpat bīstams kā iereibis vadītājs

Valsts policijas pārstāvji brīdina, ka būtībā autovadītājs, kurš skatās mobilajā telefonā, ir tikpat bīstams, kā šoferītis, kurš pie stūres sēdies alkohola reibumā. 

Šā gada desmit mēnešos izrakstīti teju 3200 protokoli šoferiem, kuri braukšanas laikā novērsuši savu uzmanību no ceļu satiksmes, lai pievērstos mobilajam tālrunim. Tomēr jāsaka, ka šis skaits ne tuvu neatspoguļo patieso ainu – ikdienā, pārvietojoties ceļu satiksmē, var novērot, ka teju katram trešajam šoferim rokās ir telefons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis:

Ļoti būtiski apzināties, ka mobilo ierīču lietošana pie stūres ir bīstama. Kamēr šofera acu skatiens ir pievērsts mobilajai ierīcei, tikmēr ceļš netiek pārraudzīts. Šādā brīdī šoferis ir tikpat bīstams, kā iereibis autovadītājs, jo ceļu nepārredz.

Lai laikus varētu reaģēt uz apkārt notiekošo, vismaz pārvietošanās laikā aicinām satiksmes dalībniekus atlikt malā mobilās ierīces un pievērst savu uzmanību ceļu satiksmei.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl