6 komentāri

Turpmāk ikvienam autobraucējam, kuram patīk pasteigties un nospiest gāzes pedāli, būs jābrauc divtik uzmanīgi! Ceļu policisti tikuši pie vairākiem jauniem braucamrīkiem, un nu vīrus, kuri pieskata satiksmi, būs daudz, daudz grūtāk atpazīt. Kā tad izskatās ceļu policistu jaunās patruļmašīnas?

Tagad likumsargus varam redzēt dodamies patruļās ne tikai ar jau ierastajiem “Volvo S60”, “Renault Laguna” un “Opel Insignia”. Šobrīd ceļu policistu autoparku papildinājušas jauni vieglie auto “Škoda”, kas aizstāj daļu novecojošo braucamrīku, kā arī vairāki nelieli apvidus auto “Opel” un pat “Renault” busiņi, kas iepriekš nu nekādi nesaistījās ar satiksmes uzraugiem.

Par to, ka daudzi šoferi vēl pat neiedomājas, ka šādos auto varētu būt uzstādīts radars, raidījums “Degpunktā” pārliecinās jau pirmajās patruļas minūtēs.

FOTO!

Skaties VIDEO!

TOP komentāri

 • Eduards Edžus
  +3 +3 0

  Eduards Edžus

  Ha, tad nu gan jaunums... Jau kādus gadus atpakaļ savā pagastā manīju veco tranzītu. Protams- rēka rāva, ja iedomājas, kā tas grabulis spētu noķert pat ne jaunu autiņu, bet bija vienmēr skaidrs, ka apkārtnē grozās arī kāds jaudīgāks spēkrats ar vestītēm salonā... Un par tiem ''zagļiem''- ja nebūtu, kas pārkāpj, nevajadzētu meklēt alternatīvas metodes, kā ķert viņus. Viss ir vienkārši- negribi barot valsti ar saviem ''sporta nodokļiem''- tad brauc saskaņā ar CSN...
 • leo
 • jā
  0 0 0

  Tāpēc jau mēs slikti dzīvojam ka tāda izšķērdība, 30 netaferētās, 160 stacionārie, 40 pārvietojamie fotoradari uz tādu mazu valstiņu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl