Šofere, kura, vadot Rīgas Satiksmes autobusu, uzņēmusi “selfijus”, tiek cauri sveikā

2 komentāri

Kāda aculieciniece fiksējusi kā Rīgas Satiksmes autobusa vadītāja brauciena laikā taisījusi “selfijus” un intensīvi izmantojusi mobilo telefonu. Ko atklājuši un noskaidrojuši viņas darba devēji, kuriem uzticēta notikušā izmeklēšana?

Pāris dienu laikā pēc satrauktā klienta sūdzības saņemšanas Rīgas satiksmes darbiniekiem izdevies noskaidrot aculiecinieces uzņemtajā fotoattēlā redzamās darbinieces identitāti, un viņai nācies sniegt savu skaidrojumu par notikušo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī šajā reizē darbiniece tā teikt, tikusi cauri sveikā, Rīgas Satiksmes pārstāve norāda, ka tā nebūt nepaveicas visiem un nopietnākiem pārkāpumiem ir bijušas arī krietni vien nopietnākas sekas.

Nereti, šādi video un foto materiāli, kuros fiksēti sabiedriskā transporta līdzekļa vadītāju pārkāpumi, tiek publicēti internetā, taču tikai dažos gadījumos tie tiek nosūtīti arī uz Rīgas Satiksmi! Savukārt tas nozīmē, ka pārbaudes un izmeklēšana rit daudz gausāk, jo sameklēt materiāla autoru, lai precizētu notikuma vietu, laiku un citas detaļas, ir daudz grūtāk, un tas aizņem, krietni vien vairāk laika.

Rīgas Satiksme akcentē, ka uzņēmuma darbinieki iespēju robežās pārbauda arī internetā atrodamos aculiecinieku video, taču pareizākais ceļš būtu šādus materiālus uzreiz nosūtīt arī pārkāpēja darba devējam.

Par laimi, jau pēc dažiem gadiem par dažādām strīdīgām situācijām klienti varēs aizmirst, jo sabiedriskā transporta vadītāju darbavieta, būs kā zem lupas.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Dainis Feliks
  +1 +1 0

  Dainis Feliks

  Sen jau vajadzeja but kameram bet ne tagi kadi paslaik stav jaunajos autobusos tik bremziga gan cilvekus var iepiest par laimi pas sastapos saredzet ka piespieda durvis cilveku jo vaditajs skatijas monitora slikto kameru del
 • Iveta
  0 0 0

  Iveta

  Kā mani kaitina šie virsrakstu skribelenti un sūdzmaņi! Pašiem smadzeņu par maz, lai noliktu autobusa vadītāja tiesības un no skaudības lec no biksēm ārā! Pirms fotogrāfē un sūdzies, atceries, ka dzīve ir bumerangs, saņemsi atpakaļ to, un 100kārtīgi! Pie visa vienmēr vainīgs vadītājs, tik "perfektais" pasažieris drīkst lauzt, spļaut, lamāties, apsaukāties, apzīmēt, runāt pa visu salonu, nokārtot savas vajadzības salonā utt....līst autobusā pa pirmajām durvīm, vienkārši, lai pakaitinātu vadītāju!!! Bet situācijā kad vadītājs tādu sūdzmaņu dēļ neņems rokā telefonu, lai uzsrakstītu SOS sms dispičerim, lai glabtu kāda "sūdzmaņa" pasažiera dzīvību, atkal būs vainīgs autobusa vadītājs!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl