Šofere, kura, vadot Rīgas Satiksmes autobusu, uzņēmusi “selfijus”, tiek cauri sveikā

2 komentāri
Šofere, kura, vadot Rīgas Satiksmes autobusu, uzņēmusi “selfijus”, tiek cauri sveikā
Foto: LETA

Kāda aculieciniece fiksējusi kā Rīgas Satiksmes autobusa vadītāja brauciena laikā taisījusi “selfijus” un intensīvi izmantojusi mobilo telefonu. Ko atklājuši un noskaidrojuši viņas darba devēji, kuriem uzticēta notikušā izmeklēšana?

Pāris dienu laikā pēc satrauktā klienta sūdzības saņemšanas Rīgas satiksmes darbiniekiem izdevies noskaidrot aculiecinieces uzņemtajā fotoattēlā redzamās darbinieces identitāti, un viņai nācies sniegt savu skaidrojumu par notikušo.

Lai arī šajā reizē darbiniece tā teikt, tikusi cauri sveikā, Rīgas Satiksmes pārstāve norāda, ka tā nebūt nepaveicas visiem un nopietnākiem pārkāpumiem ir bijušas arī krietni vien nopietnākas sekas.

Nereti, šādi video un foto materiāli, kuros fiksēti sabiedriskā transporta līdzekļa vadītāju pārkāpumi, tiek publicēti internetā, taču tikai dažos gadījumos tie tiek nosūtīti arī uz Rīgas Satiksmi! Savukārt tas nozīmē, ka pārbaudes un izmeklēšana rit daudz gausāk, jo sameklēt materiāla autoru, lai precizētu notikuma vietu, laiku un citas detaļas, ir daudz grūtāk, un tas aizņem, krietni vien vairāk laika.

Rīgas Satiksme akcentē, ka uzņēmuma darbinieki iespēju robežās pārbauda arī internetā atrodamos aculiecinieku video, taču pareizākais ceļš būtu šādus materiālus uzreiz nosūtīt arī pārkāpēja darba devējam.

Par laimi, jau pēc dažiem gadiem par dažādām strīdīgām situācijām klienti varēs aizmirst, jo sabiedriskā transporta vadītāju darbavieta, būs kā zem lupas.

Skaties video:

2 komentāri