Komentāri

Pērn novembrī TV3 raidījums Bez Tabu bija liecinieki teju Holivudas trillera cienīgiem notikumiem Rīgas centrā. Bauskas kriminālpolicija aizturēja fiktīvo līgavu vervētājus. Bet viss stāsts aizsākās vēl krietni pirms spraigajiem notikumiem. Beidzot šim stāstam ir pienākušas beigas, jo kopējais Bez Tabu un Bauskas policijas darbs beidzot ir nonācis līdz loģiskam iznākumam – tiesas zālei.

Pērnā gada novembrī policijai sadarbībā ar Bez Tabu izdevās aizturēt divus vīriešus par sieviešu vervēšanu fiktīvajām laulībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanā tapa zināms, ka kāds vīrieši vervē Latvijas sievietes fiktīvām laulībām ar trešo valstu pilsoņiem Lielbritānijā.

Lai arī medijos tiek bieži ziņots par fiktīvo laulību sekām, to skaits nav mazinājies.

”Fiktīvo laulību tendence joprojām ir palikusi tajā pašā līmenī kā iepriekšējos gados. Ir diezgan daudz gadījumu, kad cilvēki sāk apzināties, ka šāds fiktīvo laulību noslēgtais veids izdevīgs ir bijis otrai pusei, ne viņiem,” stāsta patvēruma Drošā māja vadītāja Sandra Zalcmane.

Piedāvājam ieskatīties pērnā gada spraigajos notikumos!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl