Komentāri
Šodien reģistrēti jau gandrīz 100 kūlas ugunsgrēki
()

Šodien līdz pēcpusdienai visā Latvijā reģistrēti jau 94 kūlas ugunsgrēki, aģentūrai LETA pastāstīja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Viktorija Gribuste.

Gribuste arī skaidroja, ka šodien, visticamāk, kūlas ugunsgrēku skaits varētu pietuvoties vakardienas skaitam. Kā ziņots, saglabājoties saulainiem un labvēlīgiem laika apstākļiem, piektdien strauji pieaudzis pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēku skaits Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā diennaktī Latvijā tika reģistrēti 132 kūlas ugunsgrēki. Salīdzinājumam – šogad visa gada laikā bija reģistrēti 270 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi.

Pārsvarā degšanas platības bijušas salīdzinoši nelielas, lielākām no tām sasniedzot divus līdz piecus hektārus.

Kā ziņots, ugunsdzēsēji ar bažām gaidīja nedēļas nogali, kad daudzi cilvēki, izmantojot sauso un saulaino laiku, nododas kūlas dedzināšanai. Situāciju ugunsdzēsēji vērtē kā nopietnu, jo, dzēšot kūlas ugunsgrēkus, var nākties nedaudz pagaidīt glābēju ierašanos uz citām nelaimēm, tāpēc ka ugunsdzēsēji būs spiesti spēkus piesaistīt no tālākām struktūrvienībām.

Arī sociālā tīkla Twitter lietotāji vēsta par kūlas dedzināšanu visā Latvijā.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl