15 komentāri
Sociālo mediju ekspertu Artūru Medni Liepājā piekauj bāra apsargi
FOTO: LETA

Mediju speciālists, dīdžejs un viens no populārākajiem emuāru un sociālo tīklu lietotājiem Latvijā Artūrs Mednis Liepājā saskāries ar pavisam nepatīkamu incidentu, kā rezultātā viņu piekāvuši kāda bāra apsargi.

”Beidzot tas noticis arī ar mani – atrāvos pa seju no kāda bāra apsargiem Liepājā. Nedaudz šorīt ”atspārdija”, bet nav tik traki, tikai visu dienu kreisajai rokai tirpst vidējais pirksts. Protams, ir safilmēti vairāki video ar viņu sejām, iesniegums policijā, liecinieku liecības,” vēsta ieraksts Artūra Facebook profilā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Apzināti neminēšu bāra nosaukumu, tā kā es dziļi ticu, ka tā nav īpašnieku bet apsargu vaina – neviens normāls uzņēmējs nevēlas nodarīt pāri saviem klientiem. Nedaudz ”škrobe” gan par to, ka biju labs klients – iztērēju pietiekoši, arī neskopojos ar dzeramnaudām, esmu aicināts tur spēlēt kā DJ agrāk (bet nekad netiku). Ok, varbūt nevajadzēja dejot vakarnakt uz galda, bet neticu, ka tas bija īstais piekaušanas iemesls. Cita iemesla gan neatminos. Neesmu kašķīgs, nebiju domājis baigi šo lietu turpināt, policija pati izrādīja interesi un vāc materiālus par attiecīgo bāru (vai tā apsargiem), palūdza man nevienu video nedzēst ārā, savāca liecinieku liecības. Ar to gribēju teikt – jūsu telefons ir fantastisks rīks jūsu rokās! Ja līdzīgi notiek ar jums vai pat redzat no malas – filmējiet, var noderēt. Un mēģiniet noturēt telefonu pie sevis (man apsargi centās atņemt, bet turējos pretī),” stāsta Artūrs.

Beidzot tas noticis arī ar mani – atrāvos pa seju no kāda bāra apsargiem Liepājā. Nedaudz šorīt atspārdija, bet nav tik traki, tikai visu dienu kreisajai rokai tirpst vidējais pirksts. Protams, ir safilmēti vairāki video ar viņu sejām, iesniegums policijā, liecinieku liecības, utt.. Apzināti neminēšu bāra nosaukumu, tā kā es dziļi ticu, ka tā nav īpašnieku bet apsargu vaina – neviens normāls uzņēmējs nevēlas nodarīt pāri saviem klientiem. Nedaudz škrobe gan par to, ka biju labs klients – iztērēju pietiekoši, arī neskopojos ar dzeramnaudām, esmu aicināts tur spēlēt kā DJ agrāk (bet nekad netiku). Ok, varbūt nevajadzēja dejot vakarnakt uz galda, bet neticu, ka tas bija īstais piekaušanas iemesls. Cita iemesla gan neatminos. Neesmu kašķīgs, nebiju domājis baigi šo lietu turpināt, policija pati izrādija interesi un vāc materiālus par attiecīgo bāru (vai tā apsrgiem), palūdza man nevienu video nedzēst ārā, savāca liecinieku liecības, utt.. Ar to gribēju teikt – jūsu telefons ir fantastisks rīks jūsu rokās! Ja līdzīgi notiek ar jums vai pat redzat no malas – filmējiet, var noderēt. Un mēģiniet noturēt telefonu pie sevis (man apsargi centās atņemt, bet turējos pretī). Jūsu pieredze?

Posted by Arturs Mednis on sestdiena, 2015. gada 11. jūlijs

”Šorīt ap 5.00 no rīta saņemts iesniegums no Artūra Medņa, ka kādā bārā pagaidām nenoskaidroti vīrieši viņam nodarījuši miesas bojājumus. Cietušais norāda, ka viņam ir aizdomas, ka to izdarījusi apsardzes darbinieki, bet pagaidām apstākļi tiek izvērtēti. Tiek ievākti arī uz vietas safilmētie video materiāli. Ir uzsākta administratīvā lietvedība un tiks veikta ekspertīze miesas bojājumu smaguma pakāpes noteikšanai,” informē  Valsts policijas pārstāve Ance Rozīte.

TOP komentāri

 • Ehh
  +1 +1 0

  Ehh

  Nav runa par Medņa sastāvu asinīs, apsargs nedrikst fiziski ietekmēt nevienu personu. Klubs red sun buffet ir sevi izsmēlis. Tagad tā ir tīrākā dzertuve..brāļiem Albertiem galvenais ir nauda un kvantitāte, kvalitāte po....
 • tava mamma
  +1 +1 0

  tava mamma

  tajā vakarā bufetē vispār tie apsargi sita visus pēc kārtas
 • Un tad visi brīnas, kāpēc cilvēki baidās no policijas.
  +1 +1 0

  Un tad visi brīnas, kāpēc cilvēki baidās no policijas.

  Šo piektdien arī sēdēju ar meitenēm bārā un viena no viņām atspieda kājās pret galdu ( ne uz, bet pret) un to ieraudzīja viens policists un ļoti skaidri un gaiši pajautāja "Meitenīt, man jums kājas salauzt?"

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl