Smiltenē vīrietis nožņaudz un aizdedzina savu 24 gadus veco draudzeni

3 komentāri
Smiltenē vīrietis nožņaudz un aizdedzina savu 24 gadus veco draudzeni
FOTO: LETA

Šokējoši notikumi risinājušies Smiltenē. Tur glābēji devušies dzēst degošu dīvānu un uz tā atraduši sievietes mirstīgās atliekas. Par viņas noslepkavošanu aizturēts viņas draugs, kurš notiekošajā noskatījies, jautri smejoties.

Ierasti klusajā privātmāju rajonā Smiltenē, Veldes ielā, sestdienas vakarā pēkšņi parādījās ugunsdzēsēji. Divstāvu ķieģeļu mājā dega dīvāns. Uz tā gulēja jauna sieviete. 24 gadus vecā Ilze, kura bija atnākusi ciemos pie sava drauga. Meitene bija mirusi. Ugunsdzēsēji novērtēja situāciju un nosprieda, ka 24 gadus vecā sieviete noslepkavota.

Iespējams, nožņaugta. Dīvāns, visticamāk, aizdedzināts pēc tam. Vainīgs viņas draugs – Dairis, pie kura meitene atnākusi ciemos uz viņa vecāku māju.

Vīrietis nebija ilgi jāmeklē. Viņš turpat pļavā vēroja notiekošo.

32 gadus vecais vīrietis drīz vien aizturēts aizdomās par savas draudzenes nogalināšanu. Policisti notikušo komentē izvairīgi. Vīrietis pats neko sakarīgu par sestdienas notikumiem nav pastāstījis.

Mirušajai sievietei ir bērns, kurš dzīvo kopā ar viņas mammu. Lietā sākts kriminālprocess par slepkavību, un nozīmētas tiesu medicīniskās ekspertīzes, kuru rezultātā varēs noteikt sievietes nāves cēloni.

Video: