Smiltenē nošāvies ceļu policists

Smiltenē nošāvies ceļu policists
Foto: Gabriel Garcia Marengo/Flickr

Pagājušajā naktī notikusi traģēdija Smiltenē – tur nošāvies kāds Ceļu policijas darbinieks, liecina portāla Skaties.lv rīcībā esošā informācija.

Visticamāk, vīrietis izdarījis pašnāvību un viņa traģiskā bojāeja nav saistīta ar dienesta pienākumu pildīšanu, portālam Skaties.lv pauda Valsts policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr kāds Smiltenes iedzīvotājs portālam Skaties.lv pauž pārliecību, ka traģēdija notikusi naudas problēmu dēļ. “Varbūt palīdzēsit valstsvīriem atvērt acis uz to, kas notiek apkārt. Nav tā, ka visi dzīvo lepni kā viņi, cilvēki knapina kapeikas un nespēj savilkt galus kopā,” pauž smiltenietis, kurš vēlējās palikt anonīms, ņemot vērā, cik Smiltene ir neliela pilsēta.

Bojāgājušajam vīrietim bijusi ģimene un bērni.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā policista tuviniekiem!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl