Smiltenē nošāvies ceļu policists

Smiltenē nošāvies ceļu policists
Foto: Gabriel Garcia Marengo/Flickr

Pagājušajā naktī notikusi traģēdija Smiltenē – tur nošāvies kāds Ceļu policijas darbinieks, liecina portāla Skaties.lv rīcībā esošā informācija.

Visticamāk, vīrietis izdarījis pašnāvību un viņa traģiskā bojāeja nav saistīta ar dienesta pienākumu pildīšanu, portālam Skaties.lv pauda Valsts policijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr kāds Smiltenes iedzīvotājs portālam Skaties.lv pauž pārliecību, ka traģēdija notikusi naudas problēmu dēļ. “Varbūt palīdzēsit valstsvīriem atvērt acis uz to, kas notiek apkārt. Nav tā, ka visi dzīvo lepni kā viņi, cilvēki knapina kapeikas un nespēj savilkt galus kopā,” pauž smiltenietis, kurš vēlējās palikt anonīms, ņemot vērā, cik Smiltene ir neliela pilsēta.

Bojāgājušajam vīrietim bijusi ģimene un bērni.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību bojāgājušā policista tuviniekiem!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl