Smieklīgi: diviem vīriešiem diendusa uz trotuāra “Maskačkā”

2 komentāri

Divu apjukušu vīriešu diendusu uz trotuāra kādā nelielā ieliņā Maskavas forštatē iztraucējuši pašvaldības policisti. Kas tās par miega zālēm, kuru ietekmē var nākties iemigt pat uz asfalta?

Divi kolorīti kungi vakar pusdienas laikā Rīgā, Maskavas forštatē, nolēma pasnaust trotuāra vidū, bet pirms laišanās miegā viņi aizķēra šā sarkanā Fordiņa spoguli un to nolauza. Turklāt tas viss notika pašvaldības policistu acu priekšā, kuri tobrīd brauca patruļā pa rajonu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Saprotot, ka šāda diendusa var būt neveselīga abiem vīriešiem, policisti pasauca palīgā mediķus, lai tie noskaidro saldā miega iemeslus. Gaidot ārstus, raidījuma Degpunktā komandai bija laiks aprunāties ar nejaušiem garāmgājējiem.

Satiktais Uldis tomēr domā, ka abi snaudošie vīri patiesībā pirms laišanās miegā cītīgi aplūkojuši līdzās esošās mašīnas ritošo daļu, tāpēc arī atradušies tik tuvu pie zemes.

Ierodoties notikuma vietā, ārsti sāk spricēt guļavām kaut ko uzmundrinošu, lai noņemtu kaķa uzlikto lāstu. Viens no guļavām pamazām mostas, otrs tomēr kā lupatu lelle jāstiepj uz “busiņu”.

– Ko jūs šodien lietojāt?
– Neko, alu. Alu.
– Un es tev noticēju. Ir līdzi dokumenti?
– Nē, nav.
– Nevajag filmēt, kāpēc jūs filmējat?
– Bet kāpēc tu tā uzvedies? Kā es uzvedos? Tas ir normāli – gulēt uz ielas?
– Nu drusciņ bija par daudz.

Ar to arī nejaušā satikšanās ar 32 un 38 gadus vecajiem kungiem ir galā.

Vecākais un izturīgākais aizbrauca līdzi policistiem, lai noskaidrotu personas datus, bet pēc tam nonāca ekspertīžu centrā, savukārt otrs bezfilmas upuris pa ceļam neatliekamās palīdzības automašīnā sāka atgriezties realitātē un jau slimnīcā tika iepazīstināts ar tuvākā policijas iecirkņa inspektoriem.

Skaties video:

TOP komentāri

 • ???
  +1 +1 0

  ???

  debīlāku virsrakstu neesmu redzējis, kas tieši tur ir smieklīgs????
 • Latvijas Iekšlietu Darbinieku Arodbiedrība
  0 0 0

  Latvijas Iekšlietu Darbinieku Arodbiedrība

  Bēdīgi, ka gados jauni un spējīgi strādāt vīri nolaidušies līdz zemei.
  Tādus jāārstē ar piespiedu darbiem.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl