Smieklīgākie autovadītāju paskaidrojumi ceļu policistiem

Komentāri

Bieži vien pēc sadursmēm ceļu policistiem iesniegtajos šoferīšu paskaidrojumos var lasīt ”brīnumu lietas”, piemēram, “un pēkšņi viņš man ieskrēja pakaļā”. Gadās arī dažādi anekdotiski pārpratumi.

Piemēram, apturot vadītāju par ātruma pārsniegšanu apdzīvotā vietā un paskaidrojot, ka viņš brauc par ātru, policists pajautājis šoferim, ar kādu ātrumu tad viņš braucis. Atbilde esot skanējusi: ”Ar piekto!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Daugavpilī policiju pārsteidzis kāds autovadītājs, kura braucamrīkam tika konstatēti nelieli bojājumi. Sarunas laikā policists, skaidrojot par zaudējumu kompensācijas saņemšanu, jautājis, vai vadītājam ir KASKO. Vadītājs aizdomājies, tad pamājis ar galvu, ka esot gan, un tad no bagāžas nodalījuma izvilcis ”kasku” jeb aizsargķiveri.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl