Smags negadījums Jāņavārtos – vīrietis pakļuvis zem pasažieru vilciena

Komentāri

Otrdienas, 10. maija, saulainajā pēcpusdienā ar pāris minūšu intervālu Jāņavārtu stacijā ieradušies glābēji, ārsti un policisti. Tur šodien notika smags negadījums, kurā cietis kāds 52 gadus vecs vīrietis, kurš tagad cīnās par savu dzīvību.

Pēc notikušā nekavējoties izsaukti glābšanas dienesti, bet satrauktie pasažieri izlaisti no vagoniem, kur turpat viņu acu priekšā glābēji roku rokā ar mediķiem cīnījušies par nopietni ievainotā vīra dzīvību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas īsti notika? Stāsta aculiecinieks:

– Viņš bija dzīvs, bet bez kājām…
– Vilciens pārbrauca kājām?
– Jā, bet dzīvs viņš bija.
– Bet, tas gājiens no tā staba uz vilciena pusi? Tas bija tīšuprāt, viņš pats palēca zem vilciena, vai kājas vienkārši sapinās?
– Nezinu, es neredzēju, nemācēšu pateikt.

Negadījuma vietā sastaptais mašīnists atturas no sarunas kameras priekšā. Var redzēt, ka notikušais viņam ir pamatīgs pārdzīvojums…

Vienīgais, ko mašīnists atklāj – cietušais, visticamāk, vēlējies izdarīt pašnāvību, jo mirkli pirms nelaimes stāvējis uz perona un acīmredzami pats spēris soli zem vilciena. Lai arī tas jau bremzējis, lai apstātos pieturā, vīrietim pārbraukuši vairāki vagoni.

Mediķi, kuri steiguši palīgā 52 gadus vecajam vīrietim, atzīst, ka šis izsaukums bijis smags un sarežģīts.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl