Smagās narkotikas mēģina paslēpt cigarešu paciņā

Komentāri
Smagās narkotikas mēģina paslēpt cigarešu paciņā
Foto: Keith Allison/Flickr

Policisti pie kāda vīrieša atradusi un atsavinājusi cigarešu paciņu, kurā atradās vairāki iepakojumi ar aizdomīgu pulverveida vielu. Kā noskaidrojās ekspertīzē, šī viela ir heroīns.

Kopumā iepakojumos, kas tika slēpti cigarešu paciņā, tika atrasti aptuveni 4,84 grami heroīna. Melnajā tirgū šāds daudzums heroīna maksā aptuveni 720 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Savukārt 9. janvārī Rīgā, Mazā Kalna ielā, Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki aizturēja kādu 1988. gadā dzimušu sievieti. Pārbaudes laikā pie sievietes tika atrasts viens iepakojums ar aizdomīgu pulverveida vielu. Savukārt veicot kratīšanu aizturētās dzīvesvietā, policisti atrada un atsavināja aptuveni piecus gramus amfetamīna. Aizturētā sieviete jau iepriekš bijusi tiesāta par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Pret sievieti sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl