Smagās narkotikas mēģina paslēpt cigarešu paciņā

0 Komentāru
Smagās narkotikas mēģina paslēpt cigarešu paciņā
Foto: Keith Allison/Flickr

Policisti pie kāda vīrieša atradusi un atsavinājusi cigarešu paciņu, kurā atradās vairāki iepakojumi ar aizdomīgu pulverveida vielu. Kā noskaidrojās ekspertīzē, šī viela ir heroīns.

Kopumā iepakojumos, kas tika slēpti cigarešu paciņā, tika atrasti aptuveni 4,84 grami heroīna. Melnajā tirgū šāds daudzums heroīna maksā aptuveni 720 eiro.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu glabāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Savukārt 9. janvārī Rīgā, Mazā Kalna ielā, Rīgas Latgales iecirkņa darbinieki aizturēja kādu 1988. gadā dzimušu sievieti. Pārbaudes laikā pie sievietes tika atrasts viens iepakojums ar aizdomīgu pulverveida vielu. Savukārt veicot kratīšanu aizturētās dzīvesvietā, policisti atrada un atsavināja aptuveni piecus gramus amfetamīna. Aizturētā sieviete jau iepriekš bijusi tiesāta par narkotisko vielu glabāšanu un lietošanu.

Pret sievieti sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu realizēšanu. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku no diviem līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

0 Komentāru