Smagajā avārijā ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni cietušie sekas izjutīs vēl ilgi, ziņo raidījums

4 komentāri
Smagajā avārijā ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni cietušie sekas izjutīs vēl ilgi, ziņo raidījums

“Degpunktā” jau ziņoja par smago avāriju, kas pirmdien, 13. novembrī, notika darba dienas beigās ceļa posmā starp Siguldu un Līgatni. Šodien šajā ceļa posmā nekas vairs neliecina par vakardienas notikumiem, taču avārijā cietušajiem sekas būs jūtamas vēl ilgi.

Nepatīkamas emocijas un vēlme turpmākajā ceļā nedaudz atlaist gāzes pedāli – šādas sajūtas vakar pārņēma daudzus šoferus, kas redzēja avāriju līkumā pāris kilometrus pirms Augšlīgatnes.

Katra savā grāvī pēc smaga trieciena, kūleņojot bija nonākušas divas automašīnas – “Volkswagen Golf” un “Škoda Octavia” ar Krievijas valsts numura zīmēm.

Katrā automašīnā bijuši divi cilvēki, bet slimnīcā nonākuši trīs.

Tā kā abas automašīnas sadūrušās ar šofera puses sāniem, pastāv aizdomas, ka viens vai otrs spēkrats, vai varbūt pat abi reizē centušies uzsākt apdzīšanu.

Kurš no šoferiem iebraucis pretējā joslā, tagad jāskaidro izmeklētājiem. Priekšā ekspertīzes, darbs ar lieciniekiem un cietušajiem. Uzsākts kriminālprocess.

TOP komentāri

 • Irita
  +7 +4 -3

  Irita

  Tajā līkumā ar steigu ir nepieciešama baltā nepārtrauktā līnija, jo līkuma posms ir ļoti garš un nepārredzams, bet par spīti tam nepacietīgie šoferi ņemas apdzīt. Ir pat tādi, kas redz, ka pretī braucoša automašīna ir tikai 200-300m attālumă un vienalga uzsāk apdzīšanas manevrus! Ļoti bezatbildīga attieksme!!! Kur jāskrien? It īpaši tumšajos, lietainajos rudens vakaros, kad redzamība ir ļoti slikta un ātrāk par 80 km/h nemaz pabraukt nevar!
 • Anonims
  +3 +3 0

  Anonims

  It kā latviešiem baltā nepārtrauktā līnija kaut ko nozīmētu! Tāpat apdzīs.
 • Irīna
  +3 +3 0

  Irīna

  Mums ar meitiņu draudēja līdzīgs iznākums. Braucām uz Līgatnes pusi, un tajā pašā līkumā viens nesās tieši virsū- līkumā apdzina kolonnu. Labi, ka man ātrums bija 80km/h un aiz muguras neviens nebrauca, jo sāku bremzēt. Būtu kaut nedaudz lielāks ātrums...vai kāds brauktu aiz muguras.... iznākums būtu līdzīgs kāda nejēgas dēļ.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl