Smaga divu automašīnu sadursme Krasta ielā! Viens cietušais

Pievienot komentāru
Smaga divu automašīnu sadursme Krasta ielā! Viens cietušais
FOTO: LETA

Šodien īsi pirms darba dienas beigām Rīgā, Krasta ielā, smagā avārijā cieta kāds vīrietis. Viņa automašīnā ietriecās cits vieglais auto.

Automašīna Audi pēc sadursmes ielidojusi ceļu norobežojošajās apmalēs. Tās aizmugurējā daļā lielā ātrumā ietriecies Wolksvagen “busiņš”. Audi vadītājs nonācis slimnīcā. Avārijas vaininieks stāsta, ka saņēmis jau ziņas no slimnīcas – nopietnu traumu otram šoferim nav. Vīrietis savu vainu nenoliedz, tikai piebilst, ka Audi intensīvas satiksmes plūsmā nebija izvēlējies pareizo vietu, kur apstāties bez trijstūra.

Braucu pa šo te kreiso joslu, man pa priekšu brauca “busiņš”, kurš sāka griezt pa kreisi, lai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā. Acīmredzot mana distance bija nepietiekama, un pēc tam, kad “busiņš” bija nogriezies, es ieraudzīju automašīnu, kas stāvēja ar avārijas gaismām šajā vietā. Mašīna nekustējās, bet vienkārši stāvēja šajā vietā. Trijstūris nebija izlikts, tikai gaismas.

Ja Audi šoferis tiks sveikā ar viegliem miesas bojājumiem, tad kriminālprocesa šajā lietā nebūs. OCTA apdrošinātāji cietušajam izmaksās kompensāciju par iznīcināto spēkratu, bet Jevgēnijam jācer, ka KASKO apmaksās auto remontu, kā arī būs jānomaksā neliels sods par avārijas izraisīšanu.

Video