Smaga avārija Pierīgā: neglābjami sasisti spēkrati; cilvēkiem traumas

0 Komentāru
Smaga avārija Pierīgā: neglābjami sasisti spēkrati; cilvēkiem traumas

Svētdien tikai dažas minūtes pirms vieniem dienā Dreiliņos, pie pašas Rīgas robežas, sadūrušies divi vieglie automobiļi – Hyundai vadītājs devies ārā no Rīgas, bet pie Volvo stūres sēdošais vīrietis braucis Lubānas ielas rotācijas apļa virzienā. Tagad no abiem spēkratiem palikušas vien driskas.

Iespējams, notikušajā vainojams tieši steidzīgā Hyundai stūrētāja neapdomīgais apdzīšanas manevrs, kā rezultātā abi automobiļi, gandrīz nebremzējot, sadūrušies.

Jaušams, ka avārijas brīdī ātrums bijis salīdzinoši liels, jo spēkrati sabojāti pamatīgi un, visticamāk, ne viens, ne otrs, vairs nav atjaunojami.

Pēc negadījuma uz laiku tika bloķēta satiksme, un nelaimes vietā ieradušies policisti, glābēji un mediķi.

Pēc spēcīgā trieciena slimnīcā nonākuši pilnīgi visi automašīnās sēdošie cilvēki. Vissmagāk cietis 46 gadus vecais Hyundai vadītājs, kurš ar dažādiem lūzumiem un sasitumiem nekavējoties nogādāts slimnīcā. Turpat nonācis arī 30 gadus vecais Volvo stūrētājs un viņa dzīvesbiedre.

Notikuma vietā sastaptie radinieki, kuri ieradušies pēc tā, kas palicis pāri no ģimenes automašīnas, apstiprina, ka Volvo pasažieriem klājas nedaudz labāk.

Skaties video!

0 Komentāru