Komentāri

Svētdien tikai dažas minūtes pirms vieniem dienā Dreiliņos, pie pašas Rīgas robežas, sadūrušies divi vieglie automobiļi – Hyundai vadītājs devies ārā no Rīgas, bet pie Volvo stūres sēdošais vīrietis braucis Lubānas ielas rotācijas apļa virzienā. Tagad no abiem spēkratiem palikušas vien driskas.

Iespējams, notikušajā vainojams tieši steidzīgā Hyundai stūrētāja neapdomīgais apdzīšanas manevrs, kā rezultātā abi automobiļi, gandrīz nebremzējot, sadūrušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaušams, ka avārijas brīdī ātrums bijis salīdzinoši liels, jo spēkrati sabojāti pamatīgi un, visticamāk, ne viens, ne otrs, vairs nav atjaunojami.

Pēc negadījuma uz laiku tika bloķēta satiksme, un nelaimes vietā ieradušies policisti, glābēji un mediķi.

Pēc spēcīgā trieciena slimnīcā nonākuši pilnīgi visi automašīnās sēdošie cilvēki. Vissmagāk cietis 46 gadus vecais Hyundai vadītājs, kurš ar dažādiem lūzumiem un sasitumiem nekavējoties nogādāts slimnīcā. Turpat nonācis arī 30 gadus vecais Volvo stūrētājs un viņa dzīvesbiedre.

Notikuma vietā sastaptie radinieki, kuri ieradušies pēc tā, kas palicis pāri no ģimenes automašīnas, apstiprina, ka Volvo pasažieriem klājas nedaudz labāk.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl