Smagā avārijā dzīvību zaudējusi 25 gadus veca sieviete

Komentāri

Smagu avāriju nedēļas nogalē bijis patiešām daudz. Visās nelaimēs uz ceļiem bojā gājuši deviņi cilvēki. Arī mūsu nākamais stāsts ir par kādu jaunu sievieti, kurai sestdienas vakara izbrauciens pa jauno Aizkraukles šoseju beidzās bēdīgi.

Vieglā automašīna Toyota Corolla sestdien ap pulksten septiņiem vakarā brauca Rīgas virzienā pa šoseju Tīnūži – Koknese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceļš bija apsnidzis un zem sniega kārtas izveidojies ledus. Automašīnas vadītājs, acīmredzot izvēlējās laikapstākļiem un ceļa kvalitātei nepiemērotu ātrumu, auto saslīdēja un ielidoja pretējā joslā. Pa to tieši tobrīd traucās apvidus auto Land Rover.

Trieciens ar sāniem pret apvidus automašīnas priekšu izrādījās liktenīgs Toyotas pasažierei – kādai 25 gadus vecai sievietei.

Vēl divi automašīnā esošie cilvēki ar glābēju palīdzību tika atbrīvoti no automašīnas vraka un smagā stāvoklī nogādāti slimnīcā. Džipa vadītājs ticis cauri ar vieglākiem ievainojumiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl