Smagā avārijā cieš Polijas un Latvijas iedzīvotāji; ir sejas apdegumi no akumulatora skābes

Komentāri
Smagā avārijā cieš Polijas un Latvijas iedzīvotāji; ir sejas apdegumi no akumulatora skābes
Foto: LETA

Šodien Tukuma novada Tumes pagastā notikusi “busiņa” un vieglās automašīnas sadursme, kurā cietuši pieci cilvēki, no tiem četri Polijas un viens Latvijas iedzīvotājs.

Viens no cietušajiem, 38 gadus vecs vīrietis, cietis smagi, jo viņš no izlijušās automašīnas akumulatora skābes guvis ķīmiskus sejas apdegumus, kā arī viņam konstatēta galvas trauma, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciāliste Ilze Bukša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī pārējie negadījumā cietušie bijuši vīrieši – divi 57 gadus veci, kā arī viens 58 gadus un viens 67 gadus vecs vīrietis. Viens no viņiem guvis augšstilba lūzumu, vairākiem cietušajiem konstatēti ribu lūzumi un ķermeņa sasitumi.

Avārija notika, kad mikroautobuss Mercedes-Benz Sprinter, kurā atradās Polijas iedzīvotāji, brauca pa slidenu ceļu, un šoferis zaudēja kontroli pār transportlīdzekli. “Busiņš” iebrauca pretējā joslā un sadūrās ar vieglo automašīnu Opel Insignia, skaidroja Valsts policijas (VP) pārstāvis Toms Sadovskis.

Apstākļos, kad uz ceļa veidojas tā sauktais “melnais ledus”, VP aicina autovadītājus būt prātīgiem un izvēlēties atbilstošu braukšanas ātrumu, norādīja Sadovskis.

Lasi vēl