Sludinājumu portālā ss.lv uzradies juvelieris, kurš apkrāpj klientus un pazūd

Komentāri

Rīgā, juvelieru rindās uzradies krāpnieks, kurš ar pavisam primitīvām metodēm, rupji sakot, ”uzmet” klientus, paņemot prāvu priekšapmaksu, bet solīto preci neizgatavojot. 

Anastasija sev jubilejā vēlējusies uzdāvināt kaut ko vērtīgu un paliekošu. Nolēmusi pie juveliera izgatavot ķēdīti. Lai nebūtu jāpārmaksā, juveliera pakalpojumus meklējusi portālā ss.lv, kur nereti tiešām daudzas lietas un pakalpojumi ir lētāki nekā veikalos un darbnīcās uz vietas. Anastasijai acīs iekritis kāds sludinājums ar daudzām bildēm un smalku aprakstu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es piezvanīju, uzzināju interesējošo informāciju. Man pateica, lai konkrētā laikā piebraucu konkrētā adresē. Mazliet mani darīja bažīgu tas, ka man nosauca citu citu adresi – ne to, kas bija sludinājumā, bet mēs tik un tā braucām. Uz mājas nebija nekādas izkārtnes, viņi to izskaidroja ar to, ka tikko ievākušies. Stabu iela 68, kaut gan norādīts bija Visvalža 1. Iekšpusē jau bija ienests aprīkojums, man likās, ka normāls salons, kāpēc gan lai tur nepasūtītu,” stāsta sieviete.

Anastasija iedevusi meistaram prāvu pirmo iemaksu un savu zeltu. Vienojušies par termiņiem. Mēneša laikā viss būšot gatavs, solījis juvelieris. Turklāt iedevuši arī čeku.

”Pēc mēneša es zvanīju, bet man pateica, ka vēl nedēļu jāpagaida, ka meistars nav paspējis pabeigt. Man nekur nebija jāsteidzas, pēc nedēļas zvanīju, bet atkal tā pati situācija. Man piedāvāja tikšanos piektdienā, bet es nevarēju tikt – bija jāstrādā. Pateicu, ka piebraukšu kādā citā dienā, viņi solīja piezvanīt, bet rezultātā nekādu zvana nebija. Vakar nolēmām doties uz turieni noskaidrot, kas tur darās. Piebraucām, bet priekšā tikai nolaistas žalūzijas un pilnīgs tukšums.”

Skaidrs, ka Anastasija piekrāpta. Viņa tagad dosies uz policiju un sūdzēsies par personu, kuru interneta vietnē sūdzības.lv pieminējuši daudzi. Viltus juvelieri sauc Aleksandrs Goldmans, – īstajā vārdā Aleksandrs Paulāns.

Juvelieris Jevgēnijs Stragovs norāda, ka sludinājumu portāli vispār nav labākā vieta, kur pasūtīt juvelierizstrādājumus.

”Nevienam labam meistaram neesmu redzējis reklāmu ss.lv. Un tas neattiecas tikai uz juvelieru darbu. Tagad taču ir pieejami daudzi resursi, palasiet google.lv atsauces par kādu. To visu var atrast. Var pat apskatīt meistara darbu kvalitāti, daudziem ir mājaslapas ar galerijām. To izmantojot, jau var daudz ko uzzināt. Nevajag skriet pie pirmā, kas pagadās. Es saprotu, ka daudzi domā, ka tā ir lētāk, vai kaut kur ir dārgāk, bet varbūt ir jāatkāpjas no stereotipa dārgi vai lēti, bet aiziet un painteresēties. Par to neviens prom nedzīs,” norāda juvelieris.

Ja arī jūs esat cietis no Aleksandra Paulāna jeb Aleksandra Goldmana darbībām, kas izskatās pēc primitīvas krāpšanas, nebaidieties par to ziņot policijai, pat tad, ja zaudētā naudas summa nav liela.

Savukārt, ja jums ir vēl kāda informācija, kura par šo uzņēmēju būtu jāzina arī citiem, zvaniet uz Degpunktā karsto tālruni: 22000112.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Lasi vēl