Komentāri
Sludinājumu portālā SS.lv apkrāptas vairākas personas! Ja esi cietis, ziņo!
FOTO: LETA

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka Zemgales reģionā apkrāptas vairākas personas, kas pirms traktoru iegādes iemaksājušas drošības naudu, bet krāpnieciskās darbības dēļ traktora iegāde tā arī nav veikta.

Aizkraukles iecirknī par krāpnieciskām darbībām pašlaik ir uzsākti divi kriminālprocesi. Viens no iedzīvotājiem, vēloties iegādāties traktoru MTZ, pēc attiecīgā sludinājuma ir iemaksājis drošības naudu 200 eiro apmērā. Savukārt otrs iedzīvotājs par traktora iegādi iemaksājis 400 eiro, un abos gadījumos darījumi nav veikti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izmeklēšanas laikā tika noskaidrots, ka cietušie, izmantojot interneta starpniecību, portālā www.ss.lv noskatīja sev interesējošo traktoru, pēc tam sazinājās ar pārdevēju uz sludinājumā norādīto telefona numuru.

Persona, kas uzdevās par pārdevēju, norādīja, ka vispirms jāiemaksā drošības nauda uz bankas kontu, lai traktors netiktu pārdots citai personai. Tāpat tika norādīts, ka traktors atrodas attālākā vietā Latvijā.

Pēc drošības naudas iemaksas nākamajā dienā sludinājumā norādītais telefona numurs vairs nebija pieejams, kā arī konkrētais sludinājums no sludinājuma portāla bija izdzēsts. Sazināties ar personu, kas uzdevās par pārdevēju, vairs nebija iespējams.

Policijai ir aizdomas, ka no šāda veida krāpnieciskām darbībām cietušas vēl citas personas, tādēļ policija aicina atsaukties cietušos, zvanot pa tālruni 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

Policija aicina iedzīvotājus būt piesardzīgiem, veicot kādus darījumus par preces iegādi. Policija aicina neveikt priekšapmaksas pirms konkrēta persona nav satikta un prece nav redzēta klātienē, kā arī darījums nav noformēts rakstveidā.

Lasi vēl