Slimnīcā nogādāti divi suņu sakosti bērni

Komentāri
Slimnīcā nogādāti divi suņu sakosti bērni
Foto: Flickr.com

Pagājušajā diennaktī slimnīcā tika nogādāti divi suņu sakosti bērni, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Vienā no gadījumiem Rīgas reģionā 13 gadus vecu meiteni uz ielas sakoda svešs suns. Bērns ar kostu brūci tika nogādāts slimnīcā. Savukārt otrā gadījumā Latgalē 15 gadus vecu meiteni rokā sakoda pašas suns.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus vakar slimnīcā ar galvas traumu tika nogādāts septiņus gadus vecs zēns Kurzemē. Bērns atradās tuvu šūpolēm, tādējādi guva sitienu ar tām pa pakauša rajonu.

Rokas lūzumu, galvas un krūškurvja traumas ar iespējamiem ribu lūzumiem Latgalē guva kāda 51 gadu veca sieviete, kura, zāģējot ābelei zarus, nokrita no apmēram trīs metru augstuma.

Tāpat Latgalē 40 gadus vecs vīrietis krāsnī meta skaidas, kas uzliesmoja. Vīrietis ar liesmu guva nopietnus ķermeņa priekšējās daļas apdegumus, tostarp pieres, kakla, krūškurvja, vēdera un abu roku.

Aizvadītajā diennaktī Zemgalē cietis arī 33 gadus vecs vīrietis, kurš darba vietā, zāģējot ar leņķa slīpmašīnu, guva brūci apakšdelmā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1153 izsaukumus, no kuriem 224 bijuši saistīti ar traumām un negadījumiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl