Slepkavību Imantā pastrādājušas nepilngadīgas meitenes

0 Komentāru
Slepkavību Imantā pastrādājušas nepilngadīgas meitenes
Iepretim Laimas pulkstenim notekūdeņu kanalizācijas akā no automašīnas ietek spilgti violets ūdens. (FOTO: LETA)

Portāls Skaties.lv jau ziņoja par šokējošo gadījumu Imantā, kad pie kādas daudzdzīvokļu mājas rīta agrumā atrasts jaunas sievietes līķis.  Lai arī sākumā bijušas vairākas versijas par iespējamajiem notikumiem, jau pirmo izmeklēšanas dienu laikā, likumsargiem izkristalizējusies viena, konkrēta versija. Jauno sievieti nogalinājušas paziņas.

Saistībā ar slepkavību policija aizturējusi 15 un 17 gadus vecas meitenes. Vecākā no abām aizdomās turamajām, jau iepriekš nonākusi likumsargu redzeslokā, tieši par miesas bojājumu nodarīšanu.

Šobrīd 17 gadus vecajai meitenei jau piemērots apcietinājums, bet otrai aizdomās turamajai ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Noslepkavotā ir 1984. gadā dzimusi sieviete, kura labi pazinusi abas jaunietes. Izmeklēšanā noskaidrots, ka naktī pirms notikuma visas trīs sievietes kopīgi lietojušas alkoholiskos dzērienus un kādā brīdī starp viņām izcēlies sadzīvisks konflikts.

Tā rezultātā abas jaunietes, sitot pa ķermeni, nodarīja sievietei miesas bojājumus, kas izraisīja viņas nāvi.

1997. gadā dzimušajai jaunietei piemērots apcietinājums, savukārt 1999. gadā dzimušajai jaunietei piemērots cita veida drošības līdzeklis, kas nav saistīts ar brīvības atņemšanu.

Kriminālprocess uzsākts par slepkavību pastiprinošos apstākļos. Par šo noziegumu var draudēt mūža ieslodzījums, vai brīvības atņemšana uz laiku no desmit līdz divdesmit gadiem.

Pašas aizdomās turamās savu vainu izdarītajā atzīst tikai daļēji, taču tas visticamāk viņas neglābs no atbildības.

Skaties.lv jau ziņoja, ka 31 gadu vecās sievietes līķi, pagājušās pirmdienas rītā atrada sētnieks, kurš ap plkst. 17:00, bija devies sakopt apkārtni pie kāda Rigondas gatves nama.

Jau pēc brīža, notikuma vietā ieradušies policisti un sākta izmeklēšana, bet vietējo iedzīvotāju starpā izplatījušās baumas par to, ka šo noziegumu iespējams pastrādājis Imantas pedofils.

0 Komentāru