3 komentāri

23. februārī, Saulkrastos notikusi slepkavība par kuru likumsargi līdz šim klusējuši, acīmredzot tāpēc, ka nogalinātais agrāk bijis iekšlietu struktūru darbinieks. Slepkavību pavisam nesen izdevies atklāt un aizturēti divi vīrieši.

Saulkrastos dārzkopības kooperatīvā Roze, mājā, kas pēc skata neatšķiras no vairuma apkārtnes ēku, dzīvojis kāds aptuveni 50 gadus vecs vīrietis vārdā Vitālijs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie stāsta, ka viņš agrāk bijis gan policists, gan ugunsdzēsējs. Aizgājis izdienas pensijā, pārdevis Jūrmalā māju un dzīvojis vienā dzeršanā. Vietējam veikalam bijis labs klients. Nereti ņēmis arī dzērienus no augstajiem plauktiem.

23. februārī pēc kārtējās iepirkšanās solījis, ka nākamajā dienā atnāks pēc svaigas maizes, taču tā arī nav parādījies. Vīrieša paziņas veikalniekiem vēlāk stāstījuši, ka viņš nonācis slimnīcā, taču patiesībā Vitālijs ar pārgrieztu rīkli gulējis mājā jau miris un viņa līķis atrasts tikai pēc mēneša.

Vitāliju, visticamāk, nogalināja naudas dēļ, spriež vietējie, jo viņš neslēpis to, ka ir diezgan turīgs. To arī varēja redzēt – nekur nestrādā, bet regulāri ņem dzērienus, kas bezdarbniekiem parasti nav pa kabatai.

Pēc slepkavības no Vitālija mājām pazudušas arī vairākas vērtīgas lietas – piemēram, dekoders, trimmeris, tāpat daži apģērba gabali. Pie lielas naudas varmākas gan nav tikuši, jo tā stāvējusi bankas kontā. Nelaiķa mantojums tagad paliks ģimenei, kura jau sen Vitāliju pametusi.

Valsts policijā šodien apstiprina slepkavības faktu, taču plašākus komentārus nesniedz. Lieta nodota galvenās pārvaldes slepkavību izmeklētājiem.

Divi aizdomās turamie tagad gaida tiesu un labākajā gadījumā viņiem nāksies sēdēt cietumā 15 līdz 20 gadus, vai arī līdz mūža galam.

TOP komentāri

 • meeris
  +2 +2 0

  meeris

  ".. pazudušas arī vairākas vērtīgas lietas – piemēram, dekoders, trimmeris, tāpat daži apģērba gabali."
  Kāda tumsonība- kaut kādus krāmus un lupatas nosaukt par vērtīgām lietām.
 • Pētnieks
 • tddz

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl