Komentāri

Pirms nepilniem diviem gadiem mežā pie Krogsila notika cietsirdīga vīrieša slepkavība. Par nozieguma izdarīšanu toreiz tika aizturēti divi jauni puiši, kuri šonedēļ stājās tiesas priekšā un saņēma smagus, bet pelnītus sodus.

Jāatgādina, ka 2014. gada 4. septembrī Ķekavas novada Krogsilā kādā meža celiņā glābēji steidza dzēst degošu automašīnu. Pēc liesmu apdzēšanas glābēji spēkratā aiz aizmugurējā sēdekļa atrada sadeguša vīrieša mirstīgās atliekas. Policijas ekspertīze noteica, ka vīrietis nošauts un tikai pēc tam sadedzināts kopā ar auto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bojāgājušais ir 40 gadus vecais Anatolijs Bakajs – Ieslodzījuma vietu pārvaldes darbinieks, kurš brīvajā laikā piepelnījās, uzpērkot un nododot krāsaino metālu. Vīrietis ir divu mazu meiteņu tēvs un vīrs.

Pēc trim nedēļām 30. septembrī policija aizturēja slepkavībā aizdomās turamos – tobrīd 20 un 19 gadus vecos Lauri Skuju un Ralfu Jāni Jahimoviču.

Nežēlīga slepkavība 2000 eiro dēļ

Policistiem izdevies noskaidrot, ka tieši Lauris no sava tēva bija aizņēmies kara laika ieroci ieroci – Valter P38, savukārt Ralfs bija tas, kurš pazina potenciālo upuri un zināja, ka viņam vienmēr ir līdzi žūksnis skaidras naudas.

Ralfs jau iepriekš bija Anatolijam pārdevis metālu un zināja, ka vīrietis noteikti neatteiksies no vēl kāda darījuma. Viens zvans un patiešām norunāta tikšanās. Ralfs Anatolijam piedāvājis nopirkt 300 kilogramus vara par 1200 eiro.

Kad Anatolijs atbrauca uz tikšanās vietu un izkāpa no auto Lauris trīsreiz izšāva – viena lode trāpīja vēderā, otra krūtīs un trešā galvā.

Mirušais tika apzagts – no viņa maka paņemti aptuveni 2000 eiro, no kabatām izvilkti divi mobilie telefoni.

Noziedznieki devušies prom. Taču jau pēc brīža atskārtuši, ka nozieguma vietā atstājuši pārāk daudz pēdu, tāpēc iebraukuši benzīntankā, nopirkuši piecus litrus degvielas un atgriezušies. Sekojusi dedzināšana un pēdu slēpšana.

Foto

Video

Lasi vēl