Slepkavība Alūksnē! Savas mājas pagalmā nošauts kontrabandists

6 komentāri

Pagājušās nedēļas beigās Alūksnē notikusi slepkavība. Savas dārza mājas pagalmā nogalināts kāds 49 gadus vecs vīrietis. Viņa ķermenī atrastas sešas ložu pēdas. Notikuma vietā atrasts arī slepkavības ierocis. 

Dārzkopības kooperatīvs Pullans, kas, laikam ejot, pamazām pārtop par privātmāju rajonu, pēdējo pāris dienu laikā Alūksnē kļuvis bēdīgi populārs. Pie vienas no dārza mājiņām pagājušajās piektdienas rītā atrasts nošauts 49 gadus vecs vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie viņu sauc par Mogamedu, jo vīrietis esot ieceļojis Latvijā no Kaukāza reģiona vai kādas tālas arābu valsts. Mogamedu guļam sētas vidū atradusi sieva un meita.

FOTO

Vietējie brīnās, ka neviens nav dzirdējis šāvienus, taču tagad ir skaidrs, ka tie bijuši vismaz trīs. Policisti aptaujājuši visus kaimiņus, bet tie tāpat kā šodien neko izmeklēšanai palīdzēt nav spējuši.

Policijā norāda, ka uz aizdomu pamata par slepkavības izdarīšanu uzreiz pēc notikušā aizturēts kāds vīrietis, kuram jau ilgus gadus ar Mogamedu bijis sadzīvisks strīds.

Degpunktā rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka aizturētais ir kāds policijas darbinieks. To netieši apstiprina arī kaimiņi.

Plašāk par notikušo uzzini Degpunktā sagatavotajā sižetā!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl