Slaviks tikai gribēja paņemt atslēgas… Viņam tas beidzās diezgan traģiski

2 komentāri

Dramatiski notikumi brīvdienās risinājušies Bauskā. Kāds vīrietis saņēmis vairākus naža dūrienus ķermenī un dzimumorgānos, un viss tikai tāpēc, ka devies izraut no svešiem apskāvieniem drauga sievu.

Slaviks rāda savu rētām izdaiļoto ķermeni. Sadurti sāni, sagrieztas rokas, cietuši arī dzimumorgāni. Tas viss pēc svētdienas nakts ballītes, kad viņš atgriezies pie paziņas dzīvoklī pakaļ izkritušajām mājas atslēgām. Diemžēl dzīvoklī Slaviks centās iekļūt nevis caur durvīm, bet gan savdabīgā veidā – lienot caur logu. Iespējams, šādu vizīti tikko acis atvērušais paziņa uztvēra kā ielaušanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jo dziļāk mežā, jo vairāk malkas. Pēc garākas sarunas atklājas, ka stāstā iejaukta arī kāda sieviete. Slavika drauga sieva, kura nez kāpēc palikusi nakšņot vietā, kur Slaviks pazaudējis atslēgas. Tad nu atklājas, ka viens vīrietis gājis pēc atslēgām, bet otrs pakaļ sievai.

Skaties foto:

Pret sievieti Slavikam pretenziju nav, bet vīrietim gan esot jāsēž cietumā, jo vairāki dūrieni jau liecina par apzinātu ļaunprātību, nevis pašaizsardzību, domā cietušais. Policijā Degpunktam skaidro, ka pretēji Slavika teiktajam pāridarītājs bez uzmanības nav atstāts. Taisnība, ka vīrietis nav apcietināts, bet tik un tā viņam šobrīd draud cietumsods.

Jāpiebilst, ka aizdomās turamais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem noziegumiem, kas saistīti ar nodarījumu pret personas veselību.

Skaties video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl