Slaktiņš Rēzeknē! Nelielā istabā atrod divu cilvēku līķus

Komentāri

Kādā sociālās mājas dzīvoklī Rēzeknē vienā nelielā istabiņā atrasti nodurti divi 40 un 64 gadus veci vīrieši. Viņu iespējamais slepkava aizturēts. Mājas iedzīvotāji, tostarp aizturētā vecāki, ir pārliecināti, ka notverts nepareizais cilvēks.

Sociālā māja Rūpnīcas ielā 6 ir vietējās policijas galvassāpes jau vairākus gadus. Pagājušās nedēļas beigās kārtējās likumsargu vizītes laikā, meklējot kādu noziedznieku, likumsargi atraduši divu vīriešu līķus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc pāris stundām noskaidrots, ka aizdomās turamais – 33 gadus vecais agrāk sodītais Vitālijs – guļ savā miteklī stāvu augstāk. Vīrietis savākts un aizvests. Mājas iedzīvotāji gan stāsta, ka Vitāliju todien neesot pat tuvumā redzējuši slepkavības vietai pirmajā stāvā, tāpēc savādi, ka viņš aizturēts.

Nozieguma vietā toties redzēts kāds cits vīrietis, dzīvokļa iemītnieks vārdā Janeks. Viens no nogalinātajiem ir dzīvokļa legālais īrnieks Aleksandrs, otrs upuris – kāds nezināms ciemiņš.

Tomēr arī Janeks, tāpat kā aizturētais Vitālijs, tiek raksturots kā mierīgs cilvēks. Vitālija māte stāsta, ka viņas dēls liktenīgajā dienā nemaz neesot bijis lejā pie kaimiņiem. Viņa ir gatava to apliecināt tiesā. Māte domā, ka dēls aizturēts tāpēc, ka iepriekš bijis tiesāts par miesas bojājumu nodarīšanu.

Video

Lasi vēl