Skumji! Vientuļa sieviete laukos iet bojā ugunsgrēkā

Komentāri

Laukos cilvēki agri dodas pie miera un kaimiņu viņiem ir maz. Tieši tāpēc ugunsgrēki laukos mēdz būt ar smagākām sekām nekā pilsētās, kur tos ātrāk izdodas pamanīt. Līvānu novada Turku pagastā ugunsgrēkā gājusi bojā sirmgalve.

Līvānu novada Turku pagastā ir vairāku māju puduris, ko vietējie paši sauc par sādžu. Ēkas atrodas tuvu viena otrai, un vienā no tām dzīvoja 93 gadus veca sieviete. Bija nedaudz pāri pusnaktij, kad viens no kaimiņiem ieraudzīja – sirmgalves māja deg milzu liesmām. Viņš izsauca ugunsdzēsējus un aizskrēja modināt otru kaimiņu, kurš nelaimi vēl nebija pamanījis. Vīrietis šodien knapi atguvies no naktī piedzīvotā – viņš ļoti nobijies, ka uguns varētu atnākt arī līdz pavisam netālu esošajai viņa saimniecībai. Labi, ka esot bijis pilnīgs bezvējš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji atbraukuši ātri, bet, tā kā nelaime pamanīta novēloti, māja nodegusi pilnībā, ugunsgrēkā diemžēl bojā gājusi tās saimniece – sirmgalve.

Glābēji ar liesmām cīnījās piecas stundas. Visticamāk, ka degšana sākusies no kāda īssavienojuma vai problēmām ar krāsni, taču to noskaidros policija.

Foto

Video

Lasi vēl