Skumji! Patversmēs nonāk arvien vairāk klēpja sunīšu

7 komentāri
Skumji! Patversmēs nonāk arvien vairāk klēpja sunīšu
Foto: Bas Leenders/Flickr

Kļūda jau pašos pamatos ir mazo klēpja sunīšu saimnieku domāšanā, proti, ka mazi suņi nekur nepazudīs un par viņu drošību nav īpaši jāgādā.

Mazie mīluļi, klēpja sunīši, savu popularitāti suņu mīļu vidū pēdējos gados nav zaudējuši. Taču, jo vairāk to kļūst, jo lielākas galvassāpes gadās gan to īpašniekiem, gan vēlāk – klīniku un patversmju darbiniekiem.

Pēdējo dienu laikā Beinerta klīnikā nonākuši vairāki mazie sunīši, kuriem īpašniekus atrast ir grūti. Divi dzīvnieki ieguvuši arī traumas.

Piemēram, viens no sunīšiem no gūtajām traumām vairs nespēj staigāt, un viņam būs nepieciešama ilgstoša aprūpe. Turklāt vēlāk no klīnikas suņuks nonāks patversmē, jo saimnieku pagaidām nav iespējams atrast.

Foto:

Savukārt dzīvnieku patversmē Ulubele jau nogādāts kāds ”pekinietis”, kura stāsts ir līdzīgs – no saimnieka ne ziņas, ne miņas.

Savukārt risinājums tam, lai savulaik par lielu naudu iegādātie un iemīļotie mazie suņi nenonāktu līdzīgā situācijā, ir vienkāršs – tā sauktā ”čipošana”, kas drīz vien suņiem būs obligāta.

Šī sistēma ļauj ātri un veiksmīgi atrast dzīvnieka saimnieku, un, ja vien visiem mazajiem un lielajiem patversmē un klīnikā nonākušajiem zvēriem būtu čipi, patversmes būtu tukšākas. Tāpēc speciālisti lūdz aizdomāties un laikus parūpēties par saviem mīluļiem.

Skaties video:

TOP komentāri

 • aija
  +2 +2 0

  aija

  Vajag likt bargākus sodus,tad drusku padomās.Šobrīd ir smieklīgi sodi,pat citus nenosoda.Tāpēc jau dara ko grib ar dzīvniekiem.
 • Sanita.
  +2 +2 0

  Sanita.

  Labvakar.Skumji kad Cilveki sadi izriikojas pret Saviem Miiluliem!* Bet ja Varu ka Paliidzet,Ar Gimeni ,laprat uznemsim kadu mazo klepja suniti pie sevis ka gimenes Lutekli!* Busim loti Pateicigi ja bus dota sada iespeja mums... Sikak,drosi mana epasta_sanita1832@inbox.lv.Paldies. ;)
 • Livija

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl