1 komentārs

Ne vienmēr ceļu satiksmes negadījumos ziemā var vainot slidenus ceļus vai pārgalvīgu braukšanu. Kā visticamākais negadījuma iemesls kādas smagās automašīnas avārijai tiek minēts vadītāja veselības problēmas.

Svētdien un pirmdien netīrītie ceļi un pašu autovadītāju nepamatotais risks radīja neskaitāmus negadījumus un avārijas situācijas, taču svētdien notikušas kravas automašīnas avārijā nu nekādi nevar vainot nedz vienu, nedz otru faktoru. Visticamāk, “fūres” šoferis nobraucis no ceļa veselības problēmu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Svētdien ap plkst. 17.40 pievakarē Limbažu novadā uz Tallinas šosejas kāds šoferis no Igaunijas ar kravas automašīnu DAF nobrauca no ceļa, ieslīdēja grāvī un apgāzās. Aculiecinieki šoferim netika klāt, jo vadītāja durvis bija piespiestas pie zemes, bet pasažiera durvis atradās pārāk augstu. Uz notikuma vietu izsaukti gan mediķi, gan ugunsdzēsēji.

Tā kā uz šofera ķermeņa un galvas nav redzamu miesas bojājumu, mediķi pieļauj, ka vīrietim vienkārši kļuvis slikti.

Jebkurā gadījumā par notikušo uzsākts kriminālprocess un vīrieša mirstīgās atliekas nosūtītas ekspertīzei.

Video

TOP komentāri

  • Kents
    0 0 0

    Kents

    Tie virsraksti vnk iespārda... - Skumji... Ja liek tādus ierakstus pie viena, tad lieciet arī pie citiem šāda veida rakstiem, vai arī pie citiem līdzīgiem notikumiem nav skumji?!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl