Skumja ziņa – bezvēsts pazudusī Erna Daudzvārde atrasta mirusi Lilastē pie jūras

0 Komentāru
Skumja ziņa – bezvēsts pazudusī Erna Daudzvārde atrasta mirusi Lilastē pie jūras
Bezvests.lv

Kopš 31. maija bezvēsts pazudusī aktrise Erna Daudzvārde, kuru daudzi pazīst kā Annu no “Tele2” reklāmas, atrasta mirusi Lilastē pie jūras, vēsta organizācija Bezvests.lv.

“Ar sāpēm sirdī paziņoju visiem, ka vakar Ernu atrada Lilastē pie jūras. Viņa ir atpazīta un nogādāta Rīgā. Notiek izmeklēšana. Izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem, kas gaidīja un cerēja un visiem, kas meklēja. Paldies visiem par līdzi jušanu un līdzdalību. Par bēru laiku un vietu tiks paziņos atsevišķi. Īpašs lūgums, atturēties no iztaujāšanas un komentāriem. Mums visiem ir ļoti smagi un, protams, ļoti vēlamies zināt, kas noticis, bet Ernu ar to neatgriezt. Notiek izmeklēšana,” savā “Facebook”profilā raksta Ernas draudzene Ksenija Truhana.

Skaties.lv jau vēstīja, ka 31. maijā bez vēsts pazudusi aktrise Erna Daudzvārde, kuru daudzi Latvijas iedzīvotāji iepazinuši arī kā Annu ”Tele2” reklāmā. 31 gadus vecā rīdziniece pazuda 31. maijā. Ap plkst. 9 rītā sieviete izgāja no mājām Rīgā, Matīsa ielā, paziņojot, ka iet pastaigāties un atgriezīsies vakarā, bet līdz šim nav atgriezusies.

0 Komentāru