Komentāri
Skumja ziņa – bezvēsts pazudusī Erna Daudzvārde atrasta mirusi Lilastē pie jūras
Bezvests.lv

Kopš 31. maija bezvēsts pazudusī aktrise Erna Daudzvārde, kuru daudzi pazīst kā Annu no “Tele2” reklāmas, atrasta mirusi Lilastē pie jūras, vēsta organizācija Bezvests.lv.

“Ar sāpēm sirdī paziņoju visiem, ka vakar Ernu atrada Lilastē pie jūras. Viņa ir atpazīta un nogādāta Rīgā. Notiek izmeklēšana. Izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem, kas gaidīja un cerēja un visiem, kas meklēja. Paldies visiem par līdzi jušanu un līdzdalību. Par bēru laiku un vietu tiks paziņos atsevišķi. Īpašs lūgums, atturēties no iztaujāšanas un komentāriem. Mums visiem ir ļoti smagi un, protams, ļoti vēlamies zināt, kas noticis, bet Ernu ar to neatgriezt. Notiek izmeklēšana,” savā “Facebook”profilā raksta Ernas draudzene Ksenija Truhana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka 31. maijā bez vēsts pazudusi aktrise Erna Daudzvārde, kuru daudzi Latvijas iedzīvotāji iepazinuši arī kā Annu ”Tele2” reklāmā. 31 gadus vecā rīdziniece pazuda 31. maijā. Ap plkst. 9 rītā sieviete izgāja no mājām Rīgā, Matīsa ielā, paziņojot, ka iet pastaigāties un atgriezīsies vakarā, bet līdz šim nav atgriezusies.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl