Komentāri
Skumja ziņa – bezvēsts pazudusī Erna Daudzvārde atrasta mirusi Lilastē pie jūras
Bezvests.lv

Kopš 31. maija bezvēsts pazudusī aktrise Erna Daudzvārde, kuru daudzi pazīst kā Annu no “Tele2” reklāmas, atrasta mirusi Lilastē pie jūras, vēsta organizācija Bezvests.lv.

“Ar sāpēm sirdī paziņoju visiem, ka vakar Ernu atrada Lilastē pie jūras. Viņa ir atpazīta un nogādāta Rīgā. Notiek izmeklēšana. Izsaku visdziļāko līdzjūtību visiem, kas gaidīja un cerēja un visiem, kas meklēja. Paldies visiem par līdzi jušanu un līdzdalību. Par bēru laiku un vietu tiks paziņos atsevišķi. Īpašs lūgums, atturēties no iztaujāšanas un komentāriem. Mums visiem ir ļoti smagi un, protams, ļoti vēlamies zināt, kas noticis, bet Ernu ar to neatgriezt. Notiek izmeklēšana,” savā “Facebook”profilā raksta Ernas draudzene Ksenija Truhana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties.lv jau vēstīja, ka 31. maijā bez vēsts pazudusi aktrise Erna Daudzvārde, kuru daudzi Latvijas iedzīvotāji iepazinuši arī kā Annu ”Tele2” reklāmā. 31 gadus vecā rīdziniece pazuda 31. maijā. Ap plkst. 9 rītā sieviete izgāja no mājām Rīgā, Matīsa ielā, paziņojot, ka iet pastaigāties un atgriezīsies vakarā, bet līdz šim nav atgriezusies.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl