Komentāri
Skumja vēsts – bezvēsts pazudušais Ainārs atrasts miris Priedaines meža apkārtnē

31 gadu vecais Ainārs Jēgers, kurš kopš 4. oktobra bija pazudis bez vēsts, ir atrasts miris, liecina bezvests.lv publiskotā informācija.

“Diemžēl, 31 g. vecais Ainārs Jēgers atrasts miris Priedaines meža apkārtnē, par ko uzreiz tika paziņots Jūrmalas policija, kurā bija lietas kursā un konsultēja bezvests.lv dalībnieku,” rakstīts organizācijas mājaslapā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Degpunktā jau vēstīja, ka 4. oktobrī ap astoņiem vakarā 31 gadu vecais Ainārs Jēgers izgāja no savām mājām Čiekurkalnā un pazuda. Tā kā vīrietis ilgstoši slimoja ar smagu kaiti, brālim ir aizdomas, ka notikusi nelaime. Proti, iespējams, Ainārs sarijies pretsāpju zāles un citus medikamentus, tos pārdozējot, izgājis no mājām, lai nomirtu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl