Komentāri
Skumja neapdomība! Kravas šoferis dzērumā zaudē ausi un “tiesības”
LETA

Alkohols un autovadīšana – tā laikam ir nebeidzama tēma, jo dzērājšoferi joprojām turpina pārsteigt.

Proti, pagājušajā nedēļā gaišā dienas laikā uz šosejas Mālpils–Sigulda avarējis kāda kravas auto šoferis, kurš pie stūres bija pamatīgā reibumā. Ar šo viņš arī pārvilcis treknu svītru labklājīgai dzīvei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Proti, vīrietis avārijā zaudējis vienu ausi un palicis bez “tiesībām”.

Legāla atgriešanās pie stūres viņam “spīd” ne ātrāk kā pēc četriem gadiem, tāpat dzērājšoferim vēl jāsedz bojātās automašīnas zaudējumi, kas nebūs lēts prieks.

Vēl viens dzērājšoferis neveikli iekritis policijas rokās Rīgā 11. novembra krastmalā. 33 gadus vecs vīrietis ar savu auto “noslaucījis” luksoforu un, slēpjot pēdas, krāmējis salauzto satiksmes regulētāju bagāžniekā, taču tieši tajā brīdī garām braukusi policijas ekipāža un iereibušo vadītāju aizturējusi.

Viņš atzinis, ka pie stūres dzērumā sēdies pēc strīda ar draudzeni un izbraucis nolaist tvaiku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl