Skolnieks palīdz policistiem

Komentāri

Vakar, 12.augustā, kāds 11 gadus vecs zēns ieradiens vienā no galvaspilsētas policijas iecirkņiem. Zēns bija atradis maisiņu, kurā atradās automašīnu atpakaļskata spoguļi.  

Likumsargi kopā ar puiku nekavējoties devušies uz vietu, par kuru pastāstījis skolnieks un tur tik tiešām atradies maisiņš ar vieglo auto atpakaļskata spoguļiem. Tos kāds neģēlis bija apracis krūmu pudurī, tikai dažu desmitu metru attālumā no policijas iecirkņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policijas inspektors pieļauj, ka šie spoguļi varētu būt nesen nozagti, kaut kur tuvējā apkārtnē. Tāpat, viņš atceras, ka iepriekšējā dienā saņemts izsaukums par aizdomīgiem tipiņiem, kas iespējams uzglūn šajā kvartālā novietotajiem auto. Diemžēl, konkrētajā gadījumā nevienu, tā arī nav izdevies notvert. Iespējams, šis atradums kā saistīts ar neseno izsaukumu.

Šobrīd, gan visi lietas materiāli nodoti Valsts policijas rokās un inspektors cer, ka kolēģiem izdosies noskaidrot, gan šo spogulīšu izcelsmi, gan to, kas viņus šeit apracis. Tāpat, pašvaldības policists izsaka pateicību pašam skolniekam, kurš šajā gadījumā rīkojies pēc labākas sirdsapziņas un iespējams, pat krietni atbildīgāk, nekā pienāktos viņa vecumam.

Ja policistu uzņemtajos fotoattēlos atpazīstat sev nozagtu mantu, vai pēdējā laikā esat cietis no līdzīgu garnadžu uzbrukuma, lūdzam jūs vērsties Valsts policijas, Rīgas Kurzemes iecirknī, kur šobrīd atrodas atrastie spogulīši. Iespējams, tā jūs palīdzēsiet likumsargiem tomēr atšķetināt, šo visai neparasto lietu.

Lasi vēl