Skolnieki aizdedzina skolas tualeti

Komentāri

Šodien pusdienlaikā pa Rīgas Lastādijas internātpamatskolas ceturtā stāva logiem sāka velties kodīgi dūmi. Tualetes telpās audzēkņi aizdedzinājuši paštaisītu, ļoti dūmojošu priekšmetu, kurš iekūries ar tādu spēku, ka visas labierīcības apsūbējušas.

Ugunsdzēsējiem, kuri pieraduši strādāt daudz smagākos apstākļos, šis darbiņš bija relatīvi viens no vieglākajiem. Viņi ātri atbrauca, apdzēsa to, kas vēl dzēšams, un izvēdināja telpas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skolas direktore pateicas glābējiem par operatīvo rīcību un priecājas, ka skolēniem nebija jāstāv uz ielas un jāsalst. Viņi patvērušies otrā ēkā, kur ir skolēnu naktsmājas. Lai arī direktore smaida, ir skaidrs, ka priekšā vēl liela skaidrošanās ar mazajiem delveriem.

Ja nu kāds no audzēkņiem šādi vēlējās izbēgt no kādas stundas vai kontroldarba, tad mācībspēki atgādina, – šādā veidā problēmas nerisina, bet gan tikai atliek uz nedaudz vēlāku laiku.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl