Skolēnu autobusa šoferis, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem puikām

Komentāri

Jūrmalas policisti notvēruši kādu skolēnu autobusa šoferi, kurš, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem zēniem un centies viņus pamudināt uz dažādām netiklām darbībām.

Šīs nedēļas sākumā Jūrmalas kārtības sargu palīdzību lūgusi kāda sieviete, kuras pusaugu dēls pēdējā laikā sācis klaiņot. Arī pēdējās dienas viņš mājās nav redzēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policisti pieņēmuši kundzes iesniegumu un uzsākuši dumpīgā tīņa meklējumus. Taču sastapšanās ar pazudušo pusaudzi izrādījusies pavisam citāda, nekā policisti varēja pat iedomāties.

Puikas teiktais piefiksēts, un izmeklēšanas laikā vīriem izdevies noskaidrot arī iespējamo pāridarītāju. Tas ir kāds 49 gadus vecs vīrietis.

Tā kā aizturētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, turklāt izmeklētājiem ir pamats aizdomām, ka viņš varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem, likumsargi lūdz Degpunktā skatītāju palīdzību.

Ja varat kā palīdzēt likumsargiem, izmeklētāji jūs gaida Jūrmalas policijas iecirknī. Tāpat ar vīriem varat sazināties, zvanot pa tālruņa numuriem: 67075111, 67075130 vai 110.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl