Skolēnu autobusa šoferis, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem puikām

Komentāri
Skolēnu autobusa šoferis, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem puikām
FOTO: Flickr

Jūrmalas policisti notvēruši kādu skolēnu autobusa šoferi, kurš, iespējams, uzmācies nepilngadīgiem zēniem un centies viņus pamudināt uz dažādām netiklām darbībām.

Šīs nedēļas sākumā Jūrmalas kārtības sargu palīdzību lūgusi kāda sieviete, kuras pusaugu dēls pēdējā laikā sācis klaiņot. Arī pēdējās dienas viņš mājās nav redzēts.

Policisti pieņēmuši kundzes iesniegumu un uzsākuši dumpīgā tīņa meklējumus. Taču sastapšanās ar pazudušo pusaudzi izrādījusies pavisam citāda, nekā policisti varēja pat iedomāties.

Puikas teiktais piefiksēts, un izmeklēšanas laikā vīriem izdevies noskaidrot arī iespējamo pāridarītāju. Tas ir kāds 49 gadus vecs vīrietis.

Tā kā aizturētais vīrietis jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā, turklāt izmeklētājiem ir pamats aizdomām, ka viņš varētu būt saistīts arī ar citiem līdzīgiem noziegumiem, likumsargi lūdz Degpunktā skatītāju palīdzību.

Ja varat kā palīdzēt likumsargiem, izmeklētāji jūs gaida Jūrmalas policijas iecirknī. Tāpat ar vīriem varat sazināties, zvanot pa tālruņa numuriem: 67075111, 67075130 vai 110.

Video

Lasi vēl