Skaties video, kā pārgalvji lec no Rīgas tiltiem

Komentāri

Par traģiskajiem negadījumiem uz Vanšu tilta dzirdējuši daudzi, tomēr kopš Rīgas dome ierobežojusi piekļūšanu tā vantīm, tas šādu avantūru īstenotājiem vairs nav tik interesants. Tas gan nenozīmē, ka pārgalvju netrūkst, un joprojām atsevišķiem indivīdiem lēciens no Rīgas tilta beidzas traģiski.

Kā atklāj pašvaldības policija, tad visiecienītākais lēcēju vidū šobrīd ir pie pašas galvaspilsētas sirds esošais Akmens tilts – uz šā tilta cilvēki izvēlas demonstrēt to, ka viņiem ir problēmas un uzskatus, ka lēciens palīdzēs tās atrisināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušogad uz Akmens tilta policija saņēmusi divus izsaukumus, taču tie nav bijuši saistīti ar lēcējiem. Šogad saņemts tikpat izsaukumu, taču šoreiz tie ir saistīti ar iedzīvotāju vēlmi lēkt ūdenī.

Mediķi aicina būt uzmanīgiem un nekādā gadījumā nemēģināt izaicināt likteni. Sekas lēcieniem nezināmā ūdenstilpnē var būt letālas.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl