Skarbi un skumji. Spelgonī atrod bezpajumtnieka līķi

2 komentāri

Vietējie zina teikt, ka nelielajā namiņā Slokas ielā, tikai dažu desmitu metru attālumā no Rīgas robežas, jau aptuveni desmit gadus ar nelieliem pārtraukumiem un “kadru maiņām” mitinās bezpajumtnieki. Pirms pāris dienām pie šī nejaušam garāmgājējam šķietami pamestā un nomaļā namiņa bija vērojama neparasti liela policistu rosība…

Tur bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts vīrieša līķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, pusmūža vecuma vīra dzīvību laupījis tieši sals, tāpat kā vēl četriem cilvēkiem, kuri šajā gadā miruši nosalstot.

Foto

Kā ziņo mediķi, ikdienas slimnīcā tiek nogādāti vairāki cilvēki, kurus izdevies paglābt, taču viņi ir cietuši no nopietnas ķermeņa atdzišanas, tādēļ tālāk nepieciešama ārstēšanās slimnīcā.

Visbiežāk aukstums uzglūn tieši veciem un vientuļiem ļaudīm, kā arī bezpajumtniekiem.

Ja nu šajā salā pamanāt kādu, kurš iemidzis uz ielas, soliņa vai kādā kāpņu telpā, nepalieciet vienaldzīgs. Tāpat, ja nu zināt, kādu kaimiņu vai cilvēku, kurš nespēj pats, piemēram, iekurt krāsni vai sanest malku, tieši šajā spelgonī ir vērts lieku reizi iegriezties ciemos.

Video

TOP komentāri

 • ērce
  +1 +1 0

  ērce

  Varbūt ir laiks valsdībai beidzot sākt spert aktīvus soļus lai šo no Padomijas mantoto "bomžu" problēmu atrisinātu. Bieži redzu pat jaunus cilvēkus trīsdesmitajos gados rakņājoties pa mistkastēm. Tas nav Latvijas interesēs un tas nav modernas Eiropas valsts cienīgi.
 • sprīdis
  +1 +1 0

  sprīdis

  latvijas republikā bezpajumtnieku nevar būt, to aizliedz likums, visiem jābūt deklarētiem adresēs kuras ir reāli apdzīvojamas. ja cilvēks nav spējīgs uzņemties sevis aprūpēšanu tam ir jābūt aizbildnim, ja tāds nav, bērns, dzīvesbiedrs, tad šādu aizbildni nosaka valsts, ja tādu nevar atrast tad par cilvēku atbildību uzņemas valsts. nesaprotami kāpēc dažas kategorijas cilvēkus kā, piemēram, bērnus mēs neredzam bezpajumtnieka statusā, tie visi ir pie vietas vai nu ģimenē vai attiecīgās iestādēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl