Skarbi un skumji. Spelgonī atrod bezpajumtnieka līķi

2 komentāri

Vietējie zina teikt, ka nelielajā namiņā Slokas ielā, tikai dažu desmitu metru attālumā no Rīgas robežas, jau aptuveni desmit gadus ar nelieliem pārtraukumiem un “kadru maiņām” mitinās bezpajumtnieki. Pirms pāris dienām pie šī nejaušam garāmgājējam šķietami pamestā un nomaļā namiņa bija vērojama neparasti liela policistu rosība…

Tur bez vardarbīgas nāves pazīmēm atrasts vīrieša līķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visticamāk, pusmūža vecuma vīra dzīvību laupījis tieši sals, tāpat kā vēl četriem cilvēkiem, kuri šajā gadā miruši nosalstot.

Foto

Kā ziņo mediķi, ikdienas slimnīcā tiek nogādāti vairāki cilvēki, kurus izdevies paglābt, taču viņi ir cietuši no nopietnas ķermeņa atdzišanas, tādēļ tālāk nepieciešama ārstēšanās slimnīcā.

Visbiežāk aukstums uzglūn tieši veciem un vientuļiem ļaudīm, kā arī bezpajumtniekiem.

Ja nu šajā salā pamanāt kādu, kurš iemidzis uz ielas, soliņa vai kādā kāpņu telpā, nepalieciet vienaldzīgs. Tāpat, ja nu zināt, kādu kaimiņu vai cilvēku, kurš nespēj pats, piemēram, iekurt krāsni vai sanest malku, tieši šajā spelgonī ir vērts lieku reizi iegriezties ciemos.

Video

TOP komentāri

 • ērce
  +1 +1 0

  ērce

  Varbūt ir laiks valsdībai beidzot sākt spert aktīvus soļus lai šo no Padomijas mantoto "bomžu" problēmu atrisinātu. Bieži redzu pat jaunus cilvēkus trīsdesmitajos gados rakņājoties pa mistkastēm. Tas nav Latvijas interesēs un tas nav modernas Eiropas valsts cienīgi.
 • sprīdis
  +1 +1 0

  sprīdis

  latvijas republikā bezpajumtnieku nevar būt, to aizliedz likums, visiem jābūt deklarētiem adresēs kuras ir reāli apdzīvojamas. ja cilvēks nav spējīgs uzņemties sevis aprūpēšanu tam ir jābūt aizbildnim, ja tāds nav, bērns, dzīvesbiedrs, tad šādu aizbildni nosaka valsts, ja tādu nevar atrast tad par cilvēku atbildību uzņemas valsts. nesaprotami kāpēc dažas kategorijas cilvēkus kā, piemēram, bērnus mēs neredzam bezpajumtnieka statusā, tie visi ir pie vietas vai nu ģimenē vai attiecīgās iestādēs.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl