Skandāls šajā Patversmes ielas namā! Greizsirdīgs vīrietis ar nazi uzbrūk savai bijušajai

Pievienot komentāru
Skandāls šajā Patversmes ielas namā! Greizsirdīgs vīrietis ar nazi uzbrūk savai bijušajai

Šā gada maijā Patversmes ielas iedzīvotāji pieredzējuši negadījumu – vienam no daudzdzīvokļu namiem nogāzies balkons, līdz ar ko iespaidīgu lidojumu pieredzējuši arī divi uz tā stāvoši vīrieši. Tikai veiksmīgas sakritības dēļ abi cietušie tikuši cauri vien ar sasitumiem un pamatīgu izbīli. Lai arī šis notikums tā īsti vēl nav izdzisis no iedzīvotāju atmiņas, pavisam nesen vietējos pāršalkusi ziņa par kārtējām šausmām. Šoreiz par tām parūpējusies kāda iedzert mīloša kompānija.

Svētdienas pievakarē vienā no šā nama mitekļiem notikušas viesības. Pie kādas 37 gadus vecas daiļavas un viņas šā brīža dzīvesbiedra ieradies sievietes bijušais vīrs. Trijotne svinējusi dzīvi un cilājusi grādīgās dziras glāzītes, līdz atnācējs, sasniedzot pāris promiļu reibumu, greizsirdības vadīts sācis skandalēt. Kādā mirklī manāmi uzvilktais tipiņš paķēris nazi, ar kuru sācis vicināties, līdz vairākkārt iešņāpis mīlniekiem. Tad, redzot, kā abi pamanām noplūst asinīm, viņš steigšus devies prom.

Kad abi ievainotie jau nonākuši ārsta kabinetā, atklājies, ka viņiem ļoti paveicies – durtās un grieztās brūces nav bijušas dzīvībai bīstamas. Lai arī abi drīz vien no slimnīcas devušies mājup, ziņa par notikušo sasniegusi vietējos policistus, kuri uzsākuši izmeklēšanu. Drīz vien izdevies noskaidrot aizdomās turētā personību, un vakar vakarā vīrietis savā dzīvesvietā saslēgts roku dzelžos. Ziemeļu iecirkņa priekšnieks atklāj, ka šī nav pirmā aizdomās turētā tikšanās ar kārtības sargiem. Jau iepriekš viņš nonācis policijas redzeslokā saistībā ar mantiska rakstura noziegumiem.

Foto

Sastaptie vietējie iedzīvotāji stāsta, ka asiņainā kaimiņu ķilda, kā arī mediķu un policistu vizīte viņiem veiksmīgi paslīdējusi garām. Taču visi kā viens norāda uz kādu pirmā stāva mitekli… Ja nu šajā mājā notiek kādas nebūšanas, tad, visticamāk, ka tās notikušas tur – miteklī sastopamie ļaudis skaidrā nav redzēti jau sen.

Vietējie neslēpj, ka vienīgā cerība ir, ka notikušais vismaz uz kādu laiku pieklusinās kaitinošos uzdzīves mīļotājus. Šobrīd likumsargi turpina šā nozieguma izmeklēšanu. Abiem cietušajiem nozīmētas medicīniskās ekspertīzes, kurās tiks noteikts miesas bojājumu smagums.

Video

Lasi vēl