Skandāls Daugavpilī – aiztur medikamentu nelegālus tirgotājus

1 komentārs
Skandāls Daugavpilī – aiztur medikamentu nelegālus tirgotājus
Foto: Valsts policija

Jūnija vidū Valsts policijas (VP) Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) darbinieki pieķēra astoņus tirgoņus, kas izplatījuši nelegālus medikamentus.

Kopā atsavināts vairāk nekā 17 tūkstošus vienību, nelegālo medikamentu: tabletes, ziedes, pudeles, pulveri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VP ENAP darbinieki iepriekš bija saņēmuši informāciju, ka Daugavpilī tiek izplatīti nelegāli medikamenti, kas ievesti no Krievijas Federācijas, Baltkrievijas un Ukrainas. Šā gada 17. jūnijā ENAP, piesaistot Pārtikas un veterināro dienestu un Veselības inspekciju, veica pārbaudes vairākās Daugavpils tirdzniecības vietās.

Pārbaudes gaitā kopā aizturētas astoņas personas, kas tirgojušas medikamentus, uztura bagātinātājus, ziedes un citas preces, kuru izplatīšana Latvijas Republikas teritorijā bez attiecīgas atļaujas ir aizliegta. Kopā atsavinātas vairāk nekā 17 000 vienības – tabletes, ziedes, pudeles, pulveri –, nelegālo medikamentu aptuveni ar 160 dažādiem nosaukumiem, bet pret tirgotājiem uzsāktas administratīvās lietvedības.

TOP komentāri

  • ko?
    0 0 0

    ko?

    Cerams,ka turpmāk varēs nopirkt.Daudzi cilveki perk tur,ir letāk un labākas zāles,nevajag recepti.tam pasam analgīnam.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl