Skaistumkopšanas salonā Iļģuciemā iebrūk bruņots laupītājs

Komentāri

Pamatīgu izbīli piedzīvojušas vairākas neliela skaistumkopšanas salona darbinieces Iļģuciemā. Darba dienas noslēgumā viņas sastapušās ar laupītāju.

Ceturtdienas pievakarē, laikā, kad skaistumkopšanas salons Vaidelotes ielā jau bija slēgts un klienti bija devušies prom, darbinieces vēl apdarīja pēdējos darbiņus. Tad negaidīti ieradies kāds vīrietis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Salona darbiniece stāsta: “Viņš ienāca apmēram bez divdesmit deviņos. Varētu teikt, pēc astoņiem. Izvilka nazi un prasīja naudu.”

Pārbiedētās darbinieces, saprotot, ka laupītājs nejoko, nogaidījušas pāris sekundes un tad izdevīgā mirklī iemukušas kādā palīgtelpā salona tālākajā stūrī, no kurienes nekavējoties zvanījušas policijai. Savukārt, raženais vīrs, saprotot, ka šajā reizē laupīšana neizdosies un sievietes jau ir noslēpušās, devis kājām ziņu.

Sievietes stāsta, ka uzbrucējam galvā bija maisiņš. “Viņš bija maskējies zem celofāna maisiņa. Kad viņš bēga prom, tad tepat to nometa,” atceras skaistumkopšanas salona darbiniece.

Jau pēc pāris minūtēm notikuma vietā ieradušās vairākas policijas patruļas, vēl pēc brīža – arī kinologi ar suņiem, taču ļaundaris jau bija paspējis nozust.

Valsts policijā, par šo laupīšanas mēģinājumu uzsākts kriminālprocess un pie darba ķērušies izmeklētāji. Lai arī skaistumkopšanas salona darbinieces un mūsu uzrunāties vietējie iedzīvotāji stāsta, ka parasti šajā apkārtnē valda miers, Degpunktā šeit viesojas ne pirmo reizi. Pāris alkohola bodītes, bārs un veikaliņi tomēr pulcē neskaitāmus vietējos iedzīvotājus. Viņu vidū, arī tādi neprāši, kuri dienišķās pudeles vai devas dēļ gatavi bruņoties un doties laupīt.

Skaties video!

Lasi vēl