Situācija ir kritiska – naktis aukstas, cerību paliek arvien mazāk. Meža masīvā pazudusi sirmgalve

5 komentāri
Situācija ir kritiska – naktis aukstas, cerību paliek arvien mazāk. Meža masīvā pazudusi sirmgalve

80 gadus veco Ingu Kulaginu jau vairākas dienas Saulkrastu, Pabažu un tuvējās apkārtnes iedzīvotāji meklē meža masīvos ap dārzkopības kooperatīvu Ābelītes. Situācija ir kritiska, jo naktis ir aukstas un ar katru stundu cerību uz pozitīvu iznākumu paliek arvien mazāk.

Otrdien raidījuma Degpunktā komanda kooperatīvā Ābelītes sastop Valentīnas kundzi – visticamāk, viņa pēdējā redzējusi pazudušo Ingu Kulaginu ieejam mežā. Valentīna pat vēl vairākas minūtes vientuļo gājēju pavadījusi ar skatienu, it kā nojaušot, ka notiks kas nelāgs.

Kaimiņiene Valentīna:

Viņa gāja te, es stāvēju te šajā pusē, viņai bija liels grozs un liela nūja. Lēni, lēni viņa gāja. Es zinu, ka te sēņu nav, bet viņa gāja tieši uz turieni, pārgāja pāri otrā pusē – tā arī aizgāja. Mani mocīja ziņkāre – uz kurieni viņa tā iet? Varbūt pie kāda ciemos, jo sēņu te nav un mežs nav caurbrienams – te bija izcirsts, bet te neko neizcirta. Es izgāju līdz krustojumam, skatos viņa stāv pie trešās mājas. Otrajai un trešajai mājai pretī ir tiltiņi. Viņa izgāja no meža un nāca uz šo pusi. pastāvēju, pastāvēju, nodomāju, lai nu paliek. Atnācu te un nodomāju paskatīties, kad viņa nāks te garām pa ceļu, bet es viņu uz ceļa tā arī vairs neredzēju.

Visticamāk, pensionāre vēlreiz pārgājusi pāri grāvim un tomēr iegājusi mežā. It kā biezoknis ir tikai kilometru vai divus garš un plats, taču džungļi esot tik pamatīgi, ka pat jauniem cilvēkiem grūti izbrienami, kur nu vēl tik cienījamā vecumā. Protams, pastāv niecīga iespēja, ka pazudusī šķērsojusi kādu no ceļiem, taču visapkārt ir grāvji un tad tas būtu jādara bez maz līšus uz vēdera.

Foto

Meklēšanas vienības tiešām mežā atradušas sievietes jaku, kas apstiprina viņas neseno klātbūtni, taču acīmredzot sieviete nav palikusi uz vietas un turpinājusi cīnīties ar piemetušos vadātāju.

Zināms, ka sieviete nesen zaudējusi vīru, viņai sākusies depresija, kā arī piemetušies atmiņas zudumi.

Tagad pazudušās sievietes mājiņā viņas tuvinieki atstājuši pavērtus vārtiņus, ja nu pensionāre tomēr atgriežas, lai zinātu, ka viņu gaida. Tāpat arī raidījums Degpunktā un portāls Skaties.lv cer, –  sieviete atradīsies vēl šovakar, jo vēl viena nakts mežā var izrādīties liktenīga…

Video

Save

5 komentāri