Komentāri
Šis vīrietis ir pastrādājis sliktas lietas… Ziņo policijai, ja arī tu esi cietis no viņa darbībām!
Foto: Valsts policija

Likumsargiem par zādzību izdevies aizturēt kādu vīrieti un ir aizdomas, ka šis nav vienīgais viņa nodarījums, tāpēc tiek lūgts atsaukties cietušos.

Par zādzību no kādas mājas Jūrmalā, Daugavpils ielā, ir aizturēts 1981. gadā dzimis vīrietis. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policistiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamā persona ir veikusi arī citus noziedzīgus nodarījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamās personas pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruni: 67075111, 67075163 vai 110.

Policijas paziņojums

Par zādzību aizturēts vīrietis; policija aicina atsaukties cietušos.Par zādzību no kādas mājas Jūrmalā, Daugavpils iel…

Posted by Valsts policija on piektdiena, 2016. gada 8. janvāris

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl