Komentāri
Šis vīrietis ir pastrādājis sliktas lietas… Ziņo policijai, ja arī tu esi cietis no viņa darbībām!
Foto: Valsts policija

Likumsargiem par zādzību izdevies aizturēt kādu vīrieti un ir aizdomas, ka šis nav vienīgais viņa nodarījums, tāpēc tiek lūgts atsaukties cietušos.

Par zādzību no kādas mājas Jūrmalā, Daugavpils ielā, ir aizturēts 1981. gadā dzimis vīrietis. Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policistiem ir pamatotas aizdomas, ka attēlā redzamā persona ir veikusi arī citus noziedzīgus nodarījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija aicina atsaukties ikvienu, kurš ir cietis no attēlā redzamās personas pretlikumīgajām darbībām, zvanot pa tālruni: 67075111, 67075163 vai 110.

Policijas paziņojums

Par zādzību aizturēts vīrietis; policija aicina atsaukties cietušos.Par zādzību no kādas mājas Jūrmalā, Daugavpils iel…

Posted by Valsts policija on piektdiena, 2016. gada 8. janvāris

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl