Šis velosipēds meklē savus saimniekus!

0 Komentāru
Šis velosipēds meklē savus saimniekus!

Pagājušajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ķengaraga iecirkņa policisti par narkotiku lietošanu aizturēja 22 gadus vecu vairākas reizes sodītu jaunieti. Likumsargiem ir aizdomas, ka velosipēds, ar kuru viņš pārvietojās, ir zagts. Tādēļ tagad Valsts policija aicina aplūkot attēlā redzamo velosipēdu un atsaukties tā īpašnieku!

Piektdien, 15. jūlijā, ap pulksten 9.30 Ķengaraga iecirkņa policisti Rīgā, Lokomotīves ielā, pamanīja jaunu vīrieti, kurš pa ielu brauca ar velosipēdu, iespējams, būdams narkotiku iespaidā. Pārbaudot vīrieša personību, tika noskaidrots, ka viņš ir dzimis 1994. gadā un jau iepriekš vairākas reizes sodīts par narkotiku lietošanu un mantiskiem noziegumiem.

Šobrīd pret jauno vīrieti uzsākta administratīvā lietvedība par narkotisko vielu neatļautu lietošanu, jo konstatēts, ka viņš patiešām lietojis narkotikas.

Policistiem ir aizdomas, ka velosipēds, ar kuru viņš pārvietojās, ir zagts. Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamo velosipēdu un atsaukties tā īpašnieku, zvanot pa tālr.: 22355799 vai 110.

0 Komentāru